Anasayfa / UTİKAD ÜYELİK / İş Birlikleri

İş Birlikleri

BP Petrolleri A.Ş. BP Petrolleri A.Ş. firması ile yapılan Taşıtmatik anlaşması kapsamında UTİKAD üyesi firmalara, BP Petrolleri’ne ait 750 aktif istasyonda geçerli olmak üzere yakıt alımlarında indirim imkanı, ayrıca aylık tüketimi 150.000 TL ve üzeri olan üyelerimiz için ise özel fiyat tarifeleri sağlanmakta olup üyelerimiz Doğrudan Borçlanma Sistemi, Teminat Mektubu ve Kredi Kartı ile ödeme seçenekleri sayesinde herhangi bir limit koşulu olmadan bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için BP Petrolleri A.Ş. firmasından Savaş Güngör ile iletişime geçebilirsiniz.

Savaş Güngör
Tel: (0533) 652 19 67
Dünyagöz Dünyagöz Hastanesi ile yapılan iş birliği doğrultusunda UTİKAD üyeleri ve birinci derece yakınları için tetkik ve ameliyatlarda geçerli indirimler tanımlanmıştır. Dünyagöz Hastanesi tarafından muayene ve tetkiklerde %20, lazer ameliyat, genel ve özel ameliyatlarda ise %10 indirim uygulanmaktadır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Dünyagöz Hastanesi İş Geliştirme Uzmanı Cansu Erdoğan ile iletişime geçebilirsiniz.

Cansu Erdoğan
Tel: (0530) 036 00 30
Atez Yazılım Teknolojileri Atez Yazılım Teknolojileri firması ile "TARIFF" uygulaması için yapılan iş birliği kapsamında UTİKAD üyelerine özel olarak "4-UTİKAD5" adıyla kupon kodu oluşturulmuş olup, bu kupon kodu kullanılarak 1 yıllık süre içerisinde sınırsız sorgu yapılabilmesine olanak sağlayan PRO SINIRSIZ pakete %5 indirim uygulanmaktadır. %5 indirim ürünü satın alacak olan son tüketici için geçerli olacaktır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Atez Yazılım Teknolojileri firmasından Çağlar Akyol ile iletişime geçebilirsiniz.

Çağlar Akyol
Tel: (0545) 545 89 59
Medical Park Hastaneleri ve Liv Hospital Hastaneleri Medical Park Hastaneleri ve Liv Hospital Hastaneleri ile yapılan iş birliği kapsamında UTİKAD üyeleri ve birinci derece yakınları için muayene ve ameliyatlarda geçerli indirimler tanımlanmıştır. Medical Park Hastaneleri ve Liv Hospital Hastaneleri tarafından muayene, tetkik ve ameliyatlarda %10-20, PCR testinde ise %20-30 oranlarında indirim uygulanmaktadır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Medical Park Hastaneler Grubu Cari İşlemler Pazarlama ve Operasyon Uzmanı Gönül Akay ile iletişime geçebilirsiniz.

Gönül Akay
Tel: (0212) 227 55 55
Türk Amerikan Derneği Türk Amerikan Derneği ile yapılan iş birliğine göre UTİKAD üyesi firmaların çalışanları ve birinci derece yakınları için Türk Amerikan Derneği tarafından yabancı dil eğitimlerinde %35 ile %50 arasında indirim uygulanmaktadır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Türk Amerikan Derneği'nden Eğitim Danışmanı Saadet Kuş ile iletişime geçebilirsiniz.

Saadet Kuş
Tel: (0212) 572 78 66
Amerikan Kültür Dil Okulları UTİKAD üyesi firmaların çalışanları ve birinci derece yakınlarına Amerikan Kültür Dil Okulları tarafından 1 yıl boyunca geçerli olacak özel derslerde %15, grup İngilizce dil eğitimlerinde ise %30 indirim uygulanacaktır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi almak için Amerikan Kültür Dil Okulları Eğitim Danışmanı Tuğçe Melek İnal ile iletişime geçebilirsiniz.

Tuğçe Melek İnal
Tel: (0532) 160 81 02
Altensis İnşaat Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti. Altensis firması tarafından Karbon Ayak İzi Ölçüm Hesaplama Sistemi kapsamında UTİKAD üyelerine özel tüm ölçeklerdeki firmalar için %66,67 indirim oranı uygulanacak, eğitim ve teknik destek hizmetleri bir yıl ücretsiz verilecektir.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Altensis Pazarlama Müdürü Zeynep Durak ile iletişime geçebilirsiniz.

Zeynep Durak
Tel: (0536) 205 71 65
QSI CERT QSI firması tarafından Karbon Ayak İzi Ölçüm Hesaplama Sistemi kapsamında UTİKAD üyelerine özel tüm ölçeklerdeki firmalar için %20-25 indirim oranı uygulanacak, 8 günlük eğitim ve danışmanlık hizmeti, ECO2ZERO Karbon Yazılımı kullanım desteği bir yıl ücretsiz verilecektir.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için QSI firması Müşteri İlişkileri Müdürü Serenay Çalkavur ile iletişime geçebilirsiniz.

Serenay Çalkavur
Tel: (0531) 504 84 47
Reengen  Reengen firması tarafından Karbon Ayak İzi Ölçüm Hesaplama Sistemi kapsamında UTİKAD üyelerine özel tüm ölçeklerdeki firmalar için %20 indirim oranı uygulanacak, sürdürülebilirlik yönetim platformu, testler ve teknik servis hizmeti verilecektir.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Reengen firması Satış Destek Mühendisi Emine Yalçın ile iletişime geçebilirsiniz.

Emine Yalçın
Tel: (0531) 231 65 64
Gerçek Zamanlı Görünürlük Platformu Shippeo Shippeo farklı sektörlerden birçok firmaya, tedarik zinciri lojistiği ile ilgili gerçek zamanlı ve tahmine dayalı anlık veri akışı sağlayan bir teknoloji şirketidir. Geliştirdikleri yapay zeka tabanlı teknolojiler ile şirketlerin lojistik süreçlerinde meydana gelebilecek gecikmeleri önceden belirleyerek bu süreçleri optimize etmelerine ve dolayısıyla maliyet avantajı sağlamalarına olanak tanımaktadır. Shippeo müşterilerinin tüm iş ortaklarıyla gerçek zamanlı veriye dayalı iş akışları başlatarak hem satış gelirlerinde hem de operasyonel verimliliklerinde artış sağlamayı hedeflemektedir. Shippeo iş birliği kapsamında UTİKAD üyelerine özel olarak %20 oranında indirim yapılacaktır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Shippeo firması Türkiye Pazarı Müşteri Yöneticisi Merve Namer ile iletişime geçebilirsiniz.

Merve Namer
Tel: (0532) 743 92 93
E-Dönüşüm Hizmet Sağlayıcısı EDM Bilişim Sistemleri UTİKAD ile e-dönüşüm hizmet sağlayıcısı EDM Bilişim Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. arasında bir iş birliği protokolü imzalanmıştır.

Yapılan iş birliği kapsamında UTİKAD üyeleri E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye, E-Defter ve E-Defter Saklama, KEP İK, Açık Bankacılık, E-İmza ve KEP, E-Mutabakat ve Bulut Yedekleme gibi hizmetlerden %10 oranında indirimli olarak faydalanabilecektir.

Hizmetlerden faydalanmak isteyen üyelerimizin detaylı bilgi için aşağıda yer alan firma temsilcisi ile iletişime geçebileceğini bildirir, işlerinizde başarılar dileriz.

Firma Temsilcisi: Erkan Durdağı
E-Posta: erkan.durdagi@edmbilisim.com
Tel: (0533) 020 64 47
BBS Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri BBS Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri %15 - %25 İndirim

BBS Belgelendirme Eğitim ve Gözetim Hizmetleri: Yunus Yılmaz
E-Posta: yunusyilmaz@bbsas.com.tr
Telefon: (0533) 735 84 56
CARDEA Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri CARDEA Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri %15 İndirim

CARDEA Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri: Bülent Yaman
E-Posta: bulentyaman@cardeacert.com
Telefon: (0532) 242 65 37
DQS Denetim ve Belgelendirme DQS Denetim ve Belgelendirme %25 - %33 İndirim

DQS Denetim ve Belgelendirme: Meltem Şahin
E-Posta: meltem.sahin@dqs.de
Telefon: (0545) 538 53 30
AKTU Global - Karbon Ayak İzi / Yeşil Lojistik Belgelendirme AKTU Karbon Yeşil Lojistik Belgelendirme %5 - 10 İndirim

Ticaret Bakanlığı tarafından verilen teşviklerin yapılandırılarak hibe desteği alınmasını sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için aşağıda yer alan firma temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Dr. Banu SEZGİNER
Telefon: (0532) 296 46 49

Melik Rupen MIHÇIYAN
Telefon: (0530) 324 75 19
Belgesert Siber Güvenlik Belgesert Siber Güvenlik Firmasıyla yapılan iş birliği doğrultusunda UTİKAD Üyelerine sunulan hizmetlerde %10-20 oranlarında indirim uygulanacaktır.
  • Sızma testi indirim oranı %15
  • KVKK danışmanlığı indirim oranı %10
  • Bilgi güvenliği danışmanlığı indirim oranı %15
  • Siber güvenlik indirim oranı %10
  • Farkındalık eğitimi indirim oranı %20
Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi almak için Belgesert Siber Güvenlik firmasından Koray Kara ile iletişime geçebilirsiniz.

Koray Kara
E–Posta: koraykara@belgesert.com.tr
Lojipark Lojipark, lojistik şirketlerin operasyonel süreçlerini yönetmelerinde kolaylık sağlamak için geniş taşıyıcı havuzuna erişim imkanı ve süreçlerini dijitalleştirebilmeleri adına firmaların kendi adı ve logosu ile pazaryerlerine ulaşabilecekleri mobil uygulama sunmaktadır.

UTİKAD ve Lojipark iş birliği kapsamında UTİKAD üyelerine ilk sözleşme yılı için yıllık abonelik fiyatı üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Lojipark firmasından İbrahim Ercankal ile iletişime geçebilirsiniz.

İbrahim Ercankal
Tel: (0545) 651 08 32
TEDAR TEDAR tarafından sunulan Tedarikçi Sürdürülebilirlik Sertifikasyon Programı (TEDPORT) ile UTİKAD üyesi firmaların ve tedarikçilerinin ortak bir havuzda toplanması, UTİKAD üyesi firmalara platform üzerinden onaylı ve sertifikalı tedarikçi seçimi yaparak çalışma imkanı sunması amaçlanmıştır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Arzu Bayrak ile iletişime geçebilirsiniz.

Arzu Bayrak
E-Posta: arzubayrak@tedar.org.tr
Web Sitesi: www.tedar.org.tr
TRANS.EU Trans.eu firması 25.000 nakliye şirketi ve LSP'leri, 150.000'den fazla profesyonel TIR sürücüsü ile bir araya getirirken Avrupa genelinde uluslararası taşımaların tahmini %30'unu gerçekleştirmektedir. Firmanın çözümlerinden 9.000 nakliye şirketi ve 6.000 tedarikçi yararlanmaktadır.

Trans.eu Yük Borsası hizmet kalemleri,
• Özel ve spot yük borsalarının kullanımı,
• 2 kullanıcı sayısı,
• Bütün şubeleri birbirine bağlama imkanı,
• Tüm yüklerin kapalı taşıyıcı ağında firma markasıyla yayınlanması hizmeti sunulmaktadır.

Söz konusu iş birliği hakkında detaylı bilgi için Ömer Gözel ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma Temsilcisi: Ömer Gözel
E-Posta: ogozel@trans.eu
Telefon: +90 212 709 96 22
Website: www.trans.eu/tr/landing/privatefx/ogozel/
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr