Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Eğitim ve Etkinlikler / YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SEKTÖRÜN DUAYENLERİ İLE ÖĞRENCİLERİ BULUŞTURUYOR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SEKTÖRÜN DUAYENLERİ İLE ÖĞRENCİLERİ BULUŞTURUYOR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ SEKTÖRÜN DUAYENLERİ İLE ÖĞRENCİLERİ BULUŞTURUYOR 18.04.2012

Yeditepe Üniversitesi Lojistik Kulübü, “Yüklendiğimiz Misyonu Geleceğe Taşıyoruz” parolası ile düzenleyeceği Logistics Forum 2012 ile sektörün sorunlarına çözüm arayacak.

Yeditepe Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi Lojistik Kulübü, “Yüklendiğimiz Misyonu Geleceğe Taşıyoruz” parolası ile düzenleyeceği Logistics Forum 2012 konferansı 26-29 Nisan 2012 tarihleri arasında Titanic Business Hotel’de gerçekleştirilecek.

Yeditepe Üniversitesi Lojistik Kulübü, 26-29 Nisan 2012 tarihleri arasında düzenleyeceği Lojistik Form 2012 ile sektörü için önemli konularda, yurtiçi ve yurtdışı kökenli uluslararası firma yöneticilerini, dernekleri ve öğrencileri bir araya getirerek mevcut sorunları ve tartışmaları çözüme kavuşturmayı hedefliyor.

Bu yıl 3. Düzenlenen Logistics Forum’un katılımcı portföyünde 30’u akademisyen, 30 sektör uzmanı, 10’u yurtdışı şirket yöneticisi, 30’u günlük katılımcı ve 100’ü öğrenci olmak üzere toplam 200 katılımcının yer alması bekleniyor.

Kaynak:Taşımacılar