Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / BOSMAR TRANS ÇİN/SHENZEN ŞUBESİNİ AÇTI

BOSMAR TRANS ÇİN/SHENZEN ŞUBESİNİ AÇTI

BOSMAR TRANS ÇİN/SHENZEN ŞUBESİNİ AÇTI18.10.2011
Bosmar 1 Eylül 2011 itibarı ile Çin'in Guangdong eyaletinin en büyük liman kenti olan Shenzen'de şubesini faaaliyete geçirdi.

20 yıl'dır Çin'den deniz ve hava yolu taşımacılığı ve lojistik hizmetleri veren Bosmar Trans , son 5 yıldır lojistik operasyonlarını yoğunlaştırdığı Güney Çin / Guangdong bölgesinde en işlek liman şehri olan ve Türkiye'ye ciddi oranda kargo akışı olan Shenzen şehrinde daha önce acentelerle yürüttüğü çalışmalarını kendi ofisi ile sürdürmeye başlamıştır. Özellikle elektronik eşyalar, porselen, mobilya, oto aksesuarı, hobi malzemeleri, kozmetik ürün lojistiğinde uzman ve deneyimli kadrosu ile müşteri taleplerine birebir cevap vererek firmaya özel çözümler üretebilen Shenzen ekibi ilk çalışma ayında çok sayıda lojistik operasyonunu başarı ile tamamlamıştır.

Shenzen Luohu bölgesinde konumlanan Bosmar Ofisi Guangzhou, Hong Kong, Zhongshan ve Guangdong bölgesinin tüm liman ve şehirlerinden forwarding , gümrükleme hizmetleri, pick up ve adres teslim işlemler yapabilmektedir.