Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ARFOR, IRAKA İŞ MAKİNESİ VE TİCARİ ARAÇ TAŞIYOR

ARFOR, IRAKA İŞ MAKİNESİ VE TİCARİ ARAÇ TAŞIYOR

ARFOR, IRAKA İŞ MAKİNESİ VE TİCARİ ARAÇ TAŞIYOR12.10.2011

Arkas Holding"in forwarding şirketi Arfor, Loadstar şirketinin ticari araç ve iş makinelerini Türkiye'den Erbil'e ulaştırıyor.

Arfor, Eylül ayında, Loadstar şirketine vermeye başladığı proje taşımacılığı hizmeti kapsamında İstanbul, İzmir ve Mersin’den yüklediği Komatsu, Mitsubishi ve DAF markalı araçları Erbil’e taşıyor. Araçlar partiler halinde TIR’lara yüklenerek yaklaşık sekiz günde teslim ediliyor.

Arfor, proje dahilinde yıl sonuna kadar satış süreci tamamlanmış 150 adet iş makinesi ve ticari aracı karayolu ile Erbil’e ulaştıracak. Yapılanma süreci içinde olan Irak'ta stoklama alanı sıkıntısının çözümüne ilişkin saha yatırımlarının yapılmasıyla stoklu çalışmaya başlayacak bayilerin iş hacimlerinin daha da artması bekleniyor. Lojistik hizmetine olan ihtiyaçta artış görüleceğinden Arfor, Irak’a ihracat yapan müşterileri için bir servis sağlıyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken hammadde üretim noktasından mamul malların son kullanıcıya teslimine dek uzanan tedarik zinciri sürecini planlamak, uygulamak ve raporlamak hizmeti de sunan Arfor, kaliteli ve uygun taşıma maliyetleri ile de hizmetini destekliyor

Kaynak: Transmedya

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr