Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / VAPUR DONATANLARI ACENTELERİ DERNEĞİ’NDEN UTİKAD’A ZİYARET

VAPUR DONATANLARI ACENTELERİ DERNEĞİ’NDEN UTİKAD’A ZİYARET

VAPUR DONATANLARI ACENTELERİ DERNEĞİ’NDEN UTİKAD’A ZİYARET15.09.2011

Vapur Donatanları Acenteleri Derneği’nin yönetim kadrosu 13 Eylül 2011 tarihinde UTİKAD’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Vapur Donatanları Acenteleri Derneği’nden Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Duman, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kenan Türkantos, Sayman Emin Eminoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Andrea Vermez, Murat Denizeri, Kemal Özbiçer ve dernek Müdürü Neslihan Başarslan’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıya, UTİKAD’dan Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin, Yönetim Kurulu Üyesi Nil Tunaşar ve Genel Müdür Cavit Uğur katıldı.

UTİKAD’ın yaptığı faaliyetler hakkında genel bilgilendirme yapılarak başlayan toplantıda aynı zamanda UTİKAD’ın 25. yılına özel olarak çıkarılmış olan “Türkiye Lojistik Kataloğu” da dağıtıldı.

VDAD tarafından UTİKAD’a ilk ziyaret niteliği taşıyan toplantıda, denizcilik sektöründe yaşanan önemli sorunlar masaya yatırıldı. Ayrıca son zamanlarda sektörde faaliyet gösteren birçok firmanın ortak sorunu haline gelen taşıyan onayı olmaksızın mal teslimleri ile ortaya çıkan sıkıntıların çözümüyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu tür ziyaretlerin karşılıklı ilişkilerin gelişmesinde büyük rol oynadığı ve yapılan görüşmelerin sektör açısından önemine değinilerek, karşılıklı görüşmelerin ve iletişimin arttırılması dilekleriyle toplantı sona erdi.

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr