Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / UTİKAD ÜYELERİ İLE BULUŞTU

UTİKAD ÜYELERİ İLE BULUŞTU

UTİKAD ÜYELERİ İLE BULUŞTU21.04.2011

UTİKAD, 20 Nisan 2011 Çarşamba günü (dün) üyeleri ile İstanbul’daki yılın ilk toplantısında bir araya geldi. UTİKAD Yönetim Kurulu ve yaklaşık 150 üyenin katılımıyla gerçekleşen toplantı Novotel İstanbul’da gerçekleşti.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut ERKESKİN, Kasım ayında gerçekleşen Genel Kurul sonrası UTİKAD’ın yeni dönem yapısından ve çalışmalarından bahsetti.
 
 
 
 

UTİKAD’ın idari yapısındaki değişikliklere değinen ERKESKİN, UTİKAD yeni Genel Müdürü Cavit UĞUR’u ve yeni dönemde UTİKAD’da Uzman olarak çalışmaya başlayan Tuğba AKTEPE’yi UTİKAD üyeleri ile tanıştırdı.

Tüm amacımız daha atak, dinamik çalışmalarla reaktif pozisyondan proaktif pozisyona geçmek” diyen ERKESKİN, UTİKAD Çalışma Gruplarının projelerinin yanı sıra, UTİKAD’ın kamu nezdindeki çalışmalarından da bahsetti.
 
 
 
 
 
Oldukça yoğun bir katılım ile sektörün önemli sorunlarından KDV İstisnaları, buna ilişkin İzmir’de uygulanan cezalar, çözüm önerileri ve 6111 Sayılı Kanun'un (Kamu Alacaklarının Yeniden Yapılandırılması) görüşüldüğü toplantı, interaktif bir ortamda, karşılıklı görüş alışverişi çerçevesinde gerçekleşti. Yaşanan son gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda uzman görüşleri de dinlenerek, izlenecek yol haritasının oluşturulması çalışmaları başlatıldı.
 
Toplantı, UTİKAD Genel Müdürü Cavit UĞUR’un, yoğun ve aktif katılımdan dolayı üyelere teşekkürü ve bundan sonra yürütülecek çalışmalarda da üyelerin UTİKAD'ı daha da fazla sahiplenmesi dileğiyle sona erdi.
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr