Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / THY, PAKİSTANDA HALKLA İLİŞKİLER ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

THY, PAKİSTANDA HALKLA İLİŞKİLER ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

THY, PAKİSTANDA HALKLA İLİŞKİLER ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ14.07.2010

THY, son iki yılda gösterdiği başarıları nedeniyle Altamaş Enstitüsü tarafından verilen ödüle layık görüldü. 
        
Pakistan'da sağlık alanında faaliyetlerde bulunan Altamaş Enstitüsü, Türk Hava Yolları'na (THY) "halkla ilişkiler" ödülü verdi.

Altamaş Enstitüsünün Karaçi'deki merkezinde düzenlenen ödül töreninde, THY Pakistan Müdürü Utku Yazan, ödülü Altamaş Enstitüsü Başkanı Dr. Muhammed Altamaş'ın elinden aldı.

Törende konuşan Dr. Altamaş, THY'nin Pakistan'da halkla ilişkiler çalışmaları nedeniyle bütün çevrelerin takdirini kazandığını belirterek, THY'nin son iki yılda gösterdiği başarıları nedeniyle bu ödüle layık görüldüğünü söyledi.
Çağımızın dünyasında halkla ilişkiler çalışmalarının gittikçe öneminin artacağını ifade eden THY Pakistan Müdürü Yazan ise Pakistan'da köklü bir geçmişi olan THY'nin bu ülkede iş, eğitim, kültür, spor ve turizm çevrelerinin destekçisi olmaya devam edeceğini kaydetti.
THY'nin sponsorluk ve reklam çalışmalarıyla geniş kitlelere ulaşmayı başardıklarını belirten Yazan, THY'nin böyle bir ödüle layık görülmesi nedeniyle Altamaş Enstitüsü yetkililerine teşekkür etti.
Pakistan'da 30 yıldır bürosu bulunan THY, daha önce de Pakistan Milli Kültür ve Sanat Konseyi tarafından ''Özel Kültür Ödülüne'' ve The Financial Daily gazetesi tarafından ''En İyi Hizmet'' ödülüne layık görülmüştü.
Kaynak: Dünya
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr