Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / DTM İTHALAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NE MUSTAFA SEVER ATANDI

DTM İTHALAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ NE MUSTAFA SEVER ATANDI

DTM İTHALAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  NE MUSTAFA SEVER ATANDI01.09.2009

Ahmet Yakıcı'nın Dış Ticaret Müsteşarı olarak atanması nedeniyle boşalan koltuğuna Sever atandı.

ANKARA - Dış Ticaret Müsteşarlığı'nda (DTM) Ahmet Yakıcı'nın Dış Ticaret Müsteşarı olarak atanması nedeniyle boşalan İthalat Genel Müdürlüğü'ne aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Sever getirildi.

Sever'in atanmasına ilişkin kararname, Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan atama kararnameleri ile Maliye Bakanlığı'nda açık bulunan Maliye Başmüfettişliklerine Kürşat Özgüler ile Sami Kaplan, Ulaştırma Bakanlığı'nda açık bulunan Sivil Havacılık Genel Müdür Yardımcılığı'na Bahri Kesici atandı.

Çevre ve Orman Bakanlığı'nda açık bulunan Orman Genel Müdür Yardımcılığı'na Orman-Köy İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı Zeki Yüksel, bu suretle boşalan Orman-Köy İlişkileri Genel Müdür Yardımcılığı'na Orman Genel Müdürlüğü Ankara Orman Bölge Müdürü Hüseyin Avni Çatal, boşalan Ankara Orman Bölge Müdürlüğü'ne Eskişehir Orman Bölge Müdürü Sıtkı Küçüköz, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü'ne Mahmut Aydın, açık bulunan Adana Orman Bölge Müdürlüğü'ne Mustafa Kara getirildi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nde açık bulunan Adana Meteoroloji Bölge Müdürlüğü'ne Ali Kesikbaş atandı.

Kars İl Müftüsü Hasan Başiş ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nda Muş İl Sanayi ve Ticaret Müdürü Cemal Yurtlu, başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alındılar.

Kaynak: Dünya Gazetesi

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr