Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Eğitim ve Etkinlikler / UTİKAD BAŞKAN YARDIMCISI AYŞEM ULUSOY 9. EKONOMİ VE LOJİSTİK ZİRVESİNE KATILDI

UTİKAD BAŞKAN YARDIMCISI AYŞEM ULUSOY 9. EKONOMİ VE LOJİSTİK ZİRVESİNE KATILDI

UTİKAD BAŞKAN YARDIMCISI AYŞEM ULUSOY 9. EKONOMİ VE LOJİSTİK ZİRVESİNE KATILDI12.06.2024UTİKAD'ın da destekleyenler arasında olduğu "9. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi", Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, sektörel birlikler ve derneklerin katılımı ile 12-13 Haziran 2024 tarihlerinde Sheraton Grand Ataşehir İstanbul’da gerçekleştirildi.

"Lojistikte Bütünsel Yaklaşımlar ve Yapay Zeka" sloganı ile düzenlenen "9. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi"nde bu yıl dünyada ve ülkemizdeki gelişmelere paralel olarak ekonomi ve lojistikte dijital dönüşümün yarattığı fırsatlar, değişimin rotasını belirleyen parametreler, yeni vizyonlar ve gelecek tasarımları başlıkları yer aldı.

UTİKAD Başkan Yardımcısı Ayşem Ulusoy, 12 Haziran 2024 Çarşamba günü Türkiye Yüzyılı ve Lojistik Sektörü temasıyla düzenlenen ve moderatörlüğünü FIATA Başkanı Turgut Erkeskin’in yaptığı Dernek Başkanları Oturumu’nda yer aldı.