Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / “ÖZEL PROJE TAŞIMALARINDA MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAYI HEDEFLİYORUZ”

“ÖZEL PROJE TAŞIMALARINDA MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAYI HEDEFLİYORUZ”

“ÖZEL PROJE TAŞIMALARINDA MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAYI HEDEFLİYORUZ”16.08.2023BATI Innovative Logistics Genel Müdür Yardımcısı (Proje Kargo- Liman Acenteliği- Gemi İşletmeciliği) Mehmet Erman Atik, uzmanlık ve deneyimle özel proje taşımalarının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için dikkat edilmesi gereken noktalara dikkat çekiyor.

Özel proje taşımaları, büyük çaplı ekipman, ağır yükler veya hassas malzemelerin taşınması gibi özel gereksinimler içeren taşımacılık projelerini kapsıyor. BATI Innovative Logistics Genel Müdür Yardımcısı (Proje Kargo- Liman Acenteliği- Gemi İşletmeciliği) Mehmet Erman Atik, liderliğindeki BATI Innovative Logistics, özel proje taşımalarında mükemmelliği hedefliyor. Mehmet Erman Atik, projelerin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için dikkat edilmesi gereken noktalara öncelik verilmesi gerektiğine dikkatleri çekiyor. BATI Innovative Logistics’in sahip olduğu proje ekibinin, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, özel gereksinimleri belirlemek ve çözümler sunmak konusunda uzman olduğunun altını çizen Atik, uluslararası proje taşımalarında dikkate alınması gereken bazı önemli noktalar şöyle sıralıyor:

Özel Gereksinimlerin Analizi: Projenin doğası, ekipman veya malzemelerin özel gereksinimleri ve hedeflenen teslimat süresi gibi faktörler detaylı bir şekilde analiz edilmelidir.
Lojistik Planlama ve Koordinasyon: Projenin başarılı bir şekilde tamamlanması için etkili bir lojistik planlama ve operasyonel koordinasyon gereklidir. Tüm süreçler önceden planlanmalı ve tüm paydaşlar arasında etkili iletişim sağlanmalıdır.

Güvenlik ve Risk Yönetimi: Özel proje taşımalarında güvenlik ve risk yönetimi büyük önem taşır. Riskler önceden belirlenmeli, önlemler alınmalı ve sürekli izleme yapılmalıdır.
Uzmanlık ve Deneyim: Özel proje taşımaları, uzmanlık ve deneyim gerektiren operasyonlardır. BATI Innovative Logistics, uzman ekibiyle birlikte müşterilere en yüksek kalitede hizmet sunmak için deneyimini ve bilgisini kullanmaktadır.

Atik, konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "BATI Innovative Logistics olarak, özel proje taşımalarında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımız, deneyimli ekibimiz ve yenilikçi çözümlerimizle özel proje taşımalarının başarıyla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimize değer katmayı ve onları başarıya taşımak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz."

Kaynak: yesillojistikciler.com
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr