Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Eğitim ve Etkinlikler / YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE DIŞ TİCARET EĞİTİM PROGRAMI

YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE DIŞ TİCARET EĞİTİM PROGRAMI

YENİ NESİL İHRACAT DESTEKLERİ VE DIŞ TİCARET EĞİTİM PROGRAMI13.06.2023Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen "Yeni Nesil İhracat Destekleri ve Dış Ticaret Eğitim Programı" 21 Haziran 2023 tarihinde 10.00-15.30 saatleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Bu çerçevede Ticaret Bakanlığınca düzenlenen ve Türkiye’deki tüm iş çevrelerinin genel katılımına açık olacak programa katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenlerin 16 Haziran 2023 tarihi saat 17.00’ye kadar Ticaret Bakanlığı kayıt linkinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kontenjan 1000 kişi ile sınırlı olup, kontenjan dolduğunda sistem otomatik olarak kapanmaktadır. Başvuru yapan katılımcıların e-posta adreslerine 19 Haziran 2023 tarihinde çevrimiçi katılım linki gönderilecektir. Başvuru esnasında istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz etmektedir. E-posta adreslerinde hata olması durumunda katılım linki iletilememektedir.