Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / BATI EXPRESS KURYE, ORTADOĞU'YA GÜNDE 6 BİN PAKET TESLİM EDECEK

BATI EXPRESS KURYE, ORTADOĞU'YA GÜNDE 6 BİN PAKET TESLİM EDECEK

BATI EXPRESS KURYE, ORTADOĞU'YA GÜNDE 6 BİN PAKET TESLİM EDECEK26.04.2023BATI Innovative Logistics çatısı altında 2023 yılında kurulan BATI Express Kurye Ortadoğu’da günde bin beş yüz paket teslimatıyla hizmetlerine devam ediyor. BATI Express Kurye, İstanbul’da 10 bin metrekare alana kurulu yeni deposu sayesinde ise hızını artırarak yıl sonuna kadar günde 6 bin paketi kullanıcısına ulaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

BATI Express Kurye müşterilerinin taleplerine öncelik veriyor ve onlara ihtiyaçlarına göre özel taşımacılık hizmetleri sunuyor. BATI Express Kurye aynı zamanda tüm taşıma modlarının çoklu kullanımını destekleyerek kombine taşımacılığın avantajlarından faydalanıyor. BATI Innovative Logistics çatısı altında, kalitesinden ödün vermeyen ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla BATI Express Kurye hizmetlerini sürdürüyor. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini maksimize etmek için teknolojik altyapısını sürekli güncel tutarak, müşteri beklentilerini karşılamak için çözüm odaklı yaklaşımını sürdürüyor. Şirket, verimlilik, kalite, çevre ve müşteri memnuniyeti konularında çalışmalar yürütüyor ve taşımacılık yönetiminde yenilikçi teknolojileri kullanıyor.

BATI Express Kurye Taşımacılığı için İstanbul’da Yeni Depo Açıldı!
BATI Express Kurye faaliyetleri için 10.000 metre kare alana sahip özel bir depoyu İstanbul’da açarak hizmet kalitesini artırmak üzere çalışmalar yapıyor. Yeni depo BATI Express Kuryenin müşteri odaklı hizmetlerini genişletmesine ve günlük paket teslimi sayısını artırmasına yardımcı olacak. Deponun açılmasıyla, şirketin taşımacılık hizmetleri ve mevcut verimliliği artarak, müşterilerinin günlük işlerinin kolaylaşması planlanıyor. Şu anda günde bin beş yüz paket teslimatıyla Ortadoğu’da en hızlı ve kaliteli hizmeti veren, müşteri memnuniyeti ve zaman yönetimi gibi konularda hizmetlerine devam ediyor. Batı Express Kurye yeni deposuyla birlikte müşteri memnuniyeti, taşımacılık verimliliği ve operasyonların kalitesi gibi alanlarda önemli ölçüde iyileşme sağlamayı hedefliyor. Yıl sonuna kadar ise günlük paket teslimatı sayısında önemli ölçüde artış bekleyen BATI Express Kurye, günde 6 bin paket teslimatı ile 4 kat büyümeyi planlıyor.

Kaynak: lojistikhatti.com
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr