Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / İNGİLİZ TUSCOR LLOYDS, TÜRKİYE’DE BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR

İNGİLİZ TUSCOR LLOYDS, TÜRKİYE’DE BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR

İNGİLİZ TUSCOR LLOYDS, TÜRKİYE’DE BÜYÜMEYİ HEDEFLİYOR06.04.202320 yılı aşkındır Türkiye ile iş birliği içinde bulunan Tuscor Lloyds, 2021 yılından itibaren İstanbul ve İzmir ofislerinde aktif hizmet vermeye başladı. Uluslararası taşımacılıkta uzmanlaşan kuruluş, kişiye özel nakliye çözümleri de sunuyor.

Türkiye ile uzun yıllardır İngiltere’deki merkez üsleri Manchester’den faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade eden , Tuscor Lloyds Türkiye Genel Müdürü Emma Nash, "Birçok harika fırsatla keşfedilmesi heyecan verici bir pazar. Biz de, yıllar içinde ülke çapında güçlü ilişkiler kurduk ve bu ilişkileri sektörde yeni arkadaşlar edinerek büyütmeyi dört gözle bekliyoruz. Operasyonlarımızı yürütmek için 2021 yılında Tuscor Lloyds Turkey Lojistik Limited Şirketi'nin kurulmasına karar verdik. Önce İstanbul, ardından İzmir’de ofis açtık. Gelişmelere göre yeni noktalarda da yer alabiliriz" diye konuştu.

Tuscor Lloyds’un, 28 yılı aşkın bir süredir uluslararası nakliye taşımacılığında uzmanlaşmış, kişiye özel nakliye çözümleri sunan bir firma olduğunun altını çizen Nash, "Merkez ofisimiz Birleşik Krallık'ta. Meksika genelinde de ofislerimiz bulunuyor. Tuscor Lloyds'un temel ilkelerine bağlı kalarak, ana uzmanlık alanımız otomobil ve tarım endüstrisinde odaklanmış olan sipariş yönetimi ve proje kargosunda farklı işlere imza atmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Türkiye’yi, Asya ile Avrupa arasında mükemmel bir lojistik altyapıya sahip ülke olarak tanımlayan Tuscor Lloyds Türkiye Genel Müdürü Emma Nash, sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye, stratejik konumu nedeniyle mevcut ve potansiyel pazarlara çok çeşitli hizmetler sunabiliyor. Her yıl büyümeye devam eden bir ülke. Tuscor Lloyds'un ana odak noktası tarihsel olarak Birleşik Krallık / Türkiye ve Meksika arasındaydı ve son 12 ay içinde, konsolide etmek ve deniz yoluyla nihai varış yeri Meksika'ya yüklemek için Türkiye'nin çeşitli yerlerinden İtalya'ya çok modlu bir hizmet olan kamyon taşımacılığı kargosu ile niş bir ürün geliştirdik. Güvenilir operasyon bilgilerimiz ve uzmanlığımız ile buradan farklı pazarlara da ulaşma arzusundayız."

Kaynak: lojiport.com