Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / UTİKAD HEYETİ ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

UTİKAD HEYETİ ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

UTİKAD HEYETİ ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ20.12.2022Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği Yönetim Kurulu, İcra Kurulu Üyeleri ve Ankaralı Üyeler 20 Aralık 2022 Salı günü Anıtkabir’i ziyaret etti. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıkan UTİKAD Heyeti’ne başkanlık eden UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy, Anıtkabir Hatıra Defteri’ne Atamıza hitaben bir yazı yazdı.

UTİKAD Heyeti, Anıtkabir ziyaretinin ardından UTİKAD’ın Ankara’da faaliyet gösteren üyeleri ile öğle yemeğinde buluştu.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy, Başkan Yardımcıları Emre Eldener ve Bilgehan Engin, Yönetim Kurulu Üyeleri Arkın Obdan, Cihan Özkal, Mehmet Özal, Serdar Ayırtman, Sibel Gültekin Karagöz, Yüksel Kahraman ve UTİKAD Genel Müdürü Alperen Güler 20 Aralık 2022 Salı günü Anıtkabir’i ziyaret etti. Aslanlı yolda bir araya gelen UTİKAD Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyelerine, Ankaralı üyeler de eşlik etti. Resmi tören kapsamında Başkan Ayşem Ulusoy, Atamızın mozolesine çelenk bırakılmasının ardından hatıra defterine kısa bir yazı yazdı. Anıtkabir ziyareti çekilen aile fotoğrafı ile son buldu.

Saygıdeğer Atamız,
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD’ın Başkanı olarak Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İcra Kurlu Üyelerimiz ve dernek üyelerimizle birlikte Size, Sizin ilkelerinize bağlılıklarımızı arz etmek için yüksek huzurunuzdayız.

"Çağdaş bir cumhuriyet kurmak demek, milletin insanca yaşamasını bilmesi, insanca yaşamanın neye bağlı olduğunu öğrenmesi demektir" öğretiniz ile bağlı bulunduğumuz ulus için el birliği ile çalışma devam ediyoruz. Çünkü biliyoruz ki; "Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!"

Atam İzindeyiz!


ANKARALI ÜYELERLE BİR ARAYA GELİNDİ

Anıtkabir ziyaretinin ardından UTİKAD Heyeti, UTİKAD’ın başkentte faaliyet gösteren üyeleri ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Dernek faaliyetlerinin de anlatıldığı öğle yemeğinin açılış konuşmasını UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayşem Ulusoy gerçekleştirdi. Dernek faaliyetlerinin anlatıldığı video gösteriminin ardından UTİKAD Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankaralı üye firmaların sektöre dair sorun ve çözüm önerilerini değerlendirdi.
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr