Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / UTİKAD YÖNETİM KURULU YENİ ÜYE BULUŞMASININ İKİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

UTİKAD YÖNETİM KURULU YENİ ÜYE BULUŞMASININ İKİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

UTİKAD YÖNETİM KURULU YENİ ÜYE BULUŞMASININ İKİNCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ07.06.2022
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, Başkan Ayşem Ulusoy’un ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla yeni üye buluşmasının ikincisini UTİKAD dernek ofisinde gerçekleştirdi.

Lojistik sektörünün çatı derneği UTİKAD, uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmet üretimi alanlarında faaliyet gösteren firmaların üye olduğu, sektörün tüm unsurlarını kapsayan tek sivil toplum kuruluşu olarak yeni üyeleriyle büyümeye devam ediyor. UTİKAD, yeni üyelerle etkili ve yakın iletişim kurmak adına organize edilen tanışma davetinde 6 yeni üyesini dernek ofisinde ağırlayarak ‘hoş geldiniz’ dedi.

Üyelerin talep ve sorunlarını ilk ağızdan öğrenmek için kurulan Üye İlişkileri Odak Grubu, çalışmalarına başladığı ilk günden beri 139 üyesiyle yüz yüze görüşme gerçekleştirdi ve yapılan sunumlarla UTİKAD çalışmaları hakkında üyelerine bilgi verdi. Üye İlişkileri Odak Grubunun faaliyetleri doğrultusunda 7 Haziran 2022 Salı günü UTİKAD Başkanı Ayşem Ulusoy’un ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımı ile tanışma davetinin ikincisi gerçekleştirildi.

Yeni üyelerle bir araya gelmenin önemine vurgu yapan UTİKAD Başkanı Ayşem Ulusoy; "Sonbahar döneminde farklı çalışma modelleriyle üyelerimizle bir araya gelmeyi ve daha etkili iletişim kanalları geliştirmeyi hedefliyoruz" dedi.

Görüş ve önerilerini UTİKAD Başkanı Ayşem Ulusoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri’yle paylaşan 6 yeni üyemiz UTİKAD çatısı altında temsil edilmekten duydukları mutluluğu dile getirdi ve sektöre yönelik soru ve sorunlarını paylaştılar. Çekilen aile fotoğrafının ardından toplantı son buldu.

Tanışma davetine katılım sağlayan UTİKAD’ın yeni üyeleri ise şöyle:

Karo Ulus. Lojistik ve Tic. Ltd. Şti.-Tolga MUTLU
Karo Ulus. Lojistik ve Tic. Ltd. Şti.-Umut AKDEMİR
ISS Palumbo Turkey Deniz Acentalığı Nakliyat ve Tic. Ltd. Şti.-Uğur ER
Algan İntermodal ve Lojistik Hizmetleri A.Ş.- Evren DÖLEK
SLF Lojistik Uluslararası Nak.Tur.İnş. Ve Tic.Ltd.Şti.- Selin Saade KARAN
SLF Lojistik Uluslararası Nak.Tur.İnş. Ve Tic.Ltd.Şti.- Ferit SAADE
Seray Uluslararası Taşımacılık İnş. Tic. Ltd. Şti.- Semih BAYINDIR
Seray Uluslararası Taşımacılık İnş. Tic. Ltd. Şti.- Rıza DEMİRGÖZ
Lara Freight Uluslararası Taşımacılık Anonim Şti.- Ahu ÖZTÜRK