Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / GLOBELİNK ÜNİMAR'DAN BOZULABİLİR KARGOLARA GÜVENLİK GARANTİSİ

GLOBELİNK ÜNİMAR'DAN BOZULABİLİR KARGOLARA GÜVENLİK GARANTİSİ

GLOBELİNK ÜNİMAR'DAN BOZULABİLİR KARGOLARA GÜVENLİK GARANTİSİ01.06.2021
Globelink Ünimar, lojistik sektörünün en önemli ve hassas taşıma modlarından olan bozulabilir kargo taşımacılığında sağladığı çözümlerle meyve, sebze, et, balık, yumurta, dondurulmuş gıda ve çiçek başta olmak üzere özel titizlik gerektiren ürünleri ilk günkü tazeliği ve gıda güvenliği standartlarında dünyanın dört bir yanına ulaştırmaya devam ediyor.

Dünya çapında bozulabilir kargo taşımacılığının üst sınırlarını belirlemek ve bu alanda küresel tedarik zinciri çözümleri sunmak için kurulan Perishable Logistics Network’ün (PLN) kurucu üyeleri arasında yer alan Globelink Ünimar, bozulabilir kargo taşımacılığında tüm hassasiyeti ile operasyonlarına devam ediyor. Lojistiğin en ciddi ve hassas operasyonlarından biri olan bozulabilir kargoda, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, bu ürüne dedike personeliyle, 7/24 hizmet sunan Globelink U¨nimar; bozulabilir kargo ürünlerinin, gerekli ısı aralık zincirini koruyarak teslim alınmasından yüklenmesine, depolanmasından istenilen her varış limanına gönderilmesine ve varış noktasındaki teslimatına kadar gerekli tüm süreçleri titizlikle gerçekleştiriyor.

Bozulabilir kargo taşımacılığında en temel bileşenleri; teslimat zamanı ve depolama, taşıma, sevk operasyonlarındaki yüksek koruma önlemleri oluşturuyor. Lojistik ve tedarik zinciri sektörünün başrol oyuncularından biri olan bozulabilir kargo taşımacılığı ile hassas bir orkideyi, tonlarca taze meyveyi ya da sebze, et, balık ve dondurulmuş gıda gibi hassas ürünleri istenilen her lokasyona hızlı ve güvenli biçimde ulaştırmak mümkün.

Globelink Ünimar, Bozulabilir Gıda Taşımacılığınızdaki Çözüm Ortağınız

Lojistiğin en ciddi ve hassas operasyonlarından biri olan bozulabilir kargoda, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla 7/24 hizmet sunan Globelink Ünimar; bozulabilir kargo ürünlerinin gerekli ısı aralık zincirini koruyarak teslim alınmasından yüklenmesine, depolanmasından istenilen her varış limanına gönderilmesine ve varış noktasındaki teslimatına kadar gerekli tüm süreçleri titizlikle gerçekleştiriyor.

Lojistik sektörünün globalleşmeyle artan öneminin tüketici hassasiyetleri ile beraber artış gösterdiğine dikkat çeken Globelink Ünimar Hava Kargo Müdürü Banu Mankut; bu sürecin en dikkat çekici taşıma sistemlerinden birinin bozulabilir ürün taşımacılığı ve soğuk zincir olduğunu belirtiyor ve "Globelink Ünimar olarak, lojistik sektörünün en önemli ve hassas taşıma modlarından olan bozulabilir kargo taşımacılığında sağladığımız çözümlerle meyve, sebze, et, balık, yumurta, dondurulmuş gıda ve çiçek gibi özel titizlik gerektiren ürünleri ilk günkü tazeliği ve gıda güvenliği standartlarında dünyanın dört bir yanına taşıyoruz" diyor.

"Tüketici duyarlılıklarını odağa alarak, beklentileri aşan yenilikleri hayata geçirmeye ve bu alandaki başarımızı güncellemeye devam edeceğiz. Ortaya koyduğumuz bu özverinin karşılığını bize gösterilen güvenle geri alıyoruz. Bu bizim için itici güç niteliğinde" diyen Mankut, bozulabilir kargo taşımacılığında, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet sunmaya; ürünlerin soğuk zincirin dışına çıkmadan istenilen yere ulaştırılması noktasındaki hassasiyeti ve memnuniyeti, yeni yatırımlar ile geliştirmeye devam edeceklerini ekliyor.

Globelink Ünimar ile Bozulabilir Ürünlerinizin Güvenliğini Garantileyin

Globelink Ünimar, ürünlerinizin uluslararası bozulabilir kargo taşımacılığı standartlarına uygun olarak taşınmasını garantilerken bozulabilir kargo sınıflandırması konusunda da gerekli hassasiyeti göstermektedir. Havayolunda sunduğu çözümlere ek olarak karayolu aracılığı ile bozulabilir ürün taşımacılığı hizmeti sunan firma, başta gıda olmak üzere ürün güvenliğini sağlamak ve kalite standartlarını karşılamak üzere tasarlanmış çift rejimli ve ısı kontrollü karayolu araçları ile tamamı farklı ısı rejimlerinde saklanması gereken yüzlerce farklı ürün tipini mümkün olan en yüksek verimlilikle taşıyor. Geliştirdiği yenilikçi taşıma, paketleme ve muhafaza çözümleri sayesinde en hassas ürünlerin dahi gitmesi gereken noktalara güvenle ve taze şekilde ulaşmasını sağlayan ve teslim alınan ürünlerin ısı ölçümünün yapılması, kaydedilmesi, en iyi atmosferik ortamın sağlanması, ürünlerin standart sıcaklığında taşınması gibi bozulabilir ürünlere yönelik tüm süreçleri titizlikle sürdüren Globelink Ünimar, en yenilikçi teknolojiye sahip takip sistemi sayesinde ürünü tedarik zinciri süreci boyunca takip ediyor ve güvenli bir şekilde teslim noktasına ulaştığından emin oluyor.

Kaynak: www.lojistikhatti.com