Üye Şirketlerden

HOROZ LOJİSTİK, ANADOLU YAKASINDA ARTIK DAHA GÜÇLÜHOROZ LOJİSTİK, ANADOLU YAKASINDA ARTIK DAHA GÜÇLÜ13.02.2021
Horoz Lojistik'in İstanbul Anadolu Yakası Lojistik Merkezi, daha fazla kapasiteye sahip yeni deposunda hizmet sunmaya başladı. Firma, yeni merkezinde aynı anda 29 araca birden hizmet verebilecek.

İş ortaklarına daha etkin ve hızlı çözüm sunabilmek adına yatırımlarına devam eden Horoz Lojistik, İstanbul Anadolu Yakası Lojistik Merkezi’ni yeni deposuna taşıyarak kapasitesini 29 araca çıkardı.

Tüm sektörlerde dijital dönüşümün hızla gerçekleştiği ve pandeminin etkisiyle toplam ticaret hacmi içinde internet alışverişinin yoğun olarak artmasıyla beraber, ürünlerin nihai tüketicilere hızlı bir şekilde ulaştırılması lojistik sektörü için de iş hacmini artırmak gerekliliğini ortaya koydu.

Bu kapsamda firma, kendisi açısından en önemli çıkış merkezlerinden biri konumunda bulunan İstanbul Anadolu Yakası Lojistik Merkezi'ni 18 bin metrekarelik yeni deposuna taşıyarak, aynı anda 29 adet aracı boşaltma ve yükleme kabiliyetine sahip hale geldi.

DAĞITIM MERKEZİ SAYISINI ARTIRDI

Ürünlerin varış noktalarına daha hızlı sevk edilebilmesi için önemli yatırımlar gerçekleştirmeyi sürdüren şirket, Tuzla’dan tüm Türkiye’yi beslemeye devam edecek olan tesisle birlikte, Türkiye çapında gayri safi milli hasıladan en yüksek payı almış şehirlerin de olduğu 29 lojistik dağıtım merkezi sayısını arttırdı.

Kaynak: lojiport.com
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme, E-5 Güney Yanyol Cd.
NEF22 Ataköy, B-Blok, Kat:7, D:142
Bakırköy 34156 İstanbul
+90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72