Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Havayolu / SWİSS, AVRUPANIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

SWİSS, AVRUPANIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

SWİSS, AVRUPANIN EN İYİSİ SEÇİLDİ22.04.2009

Swiss International Air Lines  kısa ve uzun menzilli uçuşlar için “Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi” olarak ünlü Skytrax 2009 Dünya Havayolu Şirketleri Ödülü ‘nü kazandı. Söz konusu ödül ünlü İngiliz danışmanlık şirketinin milyonlarca havayolu yolcusunu kapsayan anketinin sonucunu yansıtıyor. Ödül 1 Nisan 2009 tarihinde Hamburg şehrinde verildi.

İngiliz danışmanlık şirketi Skytrax tarafından yapılan ankete dünyanın 95 değişik ülkesinden 15.4 milyonu aşkın yolcu katıldı ve SWISS havayolu şirketini “Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi” olarak seçti. Anket kapsamında dünya genelinde 160 havayolu şirketi değerlendirildi.

Swiss Ürün ve Hizmet Bölümü Müdürü Markus Binkert almış oldukları ödülü şu sözlerle değerlendirdi: “ Bu ödülün doğrudan yolcularımız tarafından verilmiş olmasından olağanüstü memnuniyet duymaktayız.” Hamburg ‘ta yapılan törende SWISS havayolu şirketi ve çalışanlar adına  ödülü kabul eden Markus Binkert söz konusu ödülün gerek yerde gerekse havada sundukları kaliteli hizmetlerin yolcular tarafından kabul gördüğünü kanıtladığını ifade etti.

Kaliteli hizmet anlayışına yönelik yatırımlar kapsamında 20 Nisan tarihinden itibaren yeni bir hizmet daha başlatılıyor: Airbus A330-300 uçaklarının kullanıma başlanmasıyla birlikte yolcular uzun menzil uçuşlarında First, Business ve Economy sınıflarında daha da nitelikli hizmet alabilecekler.

SWISS  Türkiye’den  seyahat edecek  yolculara , Zürih aktarmalı olarak, yeni yaz tarifesinde sunduğu  toplam 90 destinasyona  cazip fiyatlarla ulaşım olanağı sunuyor.


LOJİPORT