Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / CESARETİN VAR MI İLERİ’YE DÖNÜŞMEYE?

CESARETİN VAR MI İLERİ’YE DÖNÜŞMEYE?

CESARETİN VAR MI İLERİ’YE DÖNÜŞMEYE?30.07.2019
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, bu yıl da iddialı bir zirve ile lojistik sektörünün geleceğine yön vermeye hazırlanıyor. UTİKAD, bu yıl ikinci kez düzenlenen UTİKAD Zirve'nin ana temasını “ileri'ye dönüşüm” olarak belirledi. UTİKAD Zirve 2019-İleri'ye Dönüşüm, 10 Ekim 2019 tarihinde Elite World Europe Otel'de gerçekleşecek.

Bilginin değerinin her geçen gün arttığı, iletişimin ön plana çıktığı ‘yeni dünya düzeni'nde, iş yapış şekilleri gün be gün evrilmeye devam ediyor. Değişim ve dönüşüm tüm dünyayı etkisi altına almış durumda, bulut teknolojileri, blockchain kavramı, otonom araçlar hem günlük hayatın hem de profesyonel yaşantının merkezine yerleşmiş durumda…

Dijital devrimin ayak seslerini her geçen gün daha fazla duyarken UTİKAD geçtiğimiz yıl ‘Geleceğin Lojistiği' temalı UTİKAD Zirve 2018 ile tüm katılımcılara gelecekte sektörlerin durumu ve yaklaşan dijital değişim aktarılmıştı. Ancak geçtiğimiz yıl sinyalleri paylaşılan değişim bu yıl yerini ‘dönüşüme' bıraktı. İşte bu noktada UTİKAD, bu yıl zirve temasını “ileri'ye dönüşüm” olarak belirledi.

UTİKAD Zirve 2019, materyallerin ve kavramların özlerini koruyarak farklı işlevler kazanmaları olarak tanımlanan ‘ileri dönüşüm' kavramından ilham aldı. Önümüzdeki 50 yıl içinde birçok meslek, birçok kavram, birçok iş yapış şekli ömürlerini tamamlayacak ancak yine birçokları ‘geleceğe uyum sağlayacak' şekilde bir dönüşüm geçirecek yani ‘ileriye' dönüşecek. İnsanlığın var oluşundan itibaren evrimleşerek devam eden lojistik sektörü de işte bu kaybolmayacak ve ileriye dönüşecek sektörlerden biri.

UTİKAD Zirve 2019'da “Hızla Dönüşen dünyada rekabet üstünlüğünü nasıl sağlarım? Gelecekte var olabilmek için nasıl bir dönüşüm geçireceğiz? Dönüşüm ve değişim dalgasından lojistik sektörü nasıl etkilenecek?” gibi soruların yanıtları aranırken küresel ekonomi, ülke ekonomisi, teknoloji, dijitalleşme, yapay zeka, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, insan kaynakları ve profesyonel motivasyon gibi birçok konu başlığı da yine işin profesyonelleri tarafından aktarılacak.

UTİKAD; gelecek planlarıyla ilgili önemli ipuçları paylaşmak, profesyonel hayata dair dönüşüm sürecinin yol haritasını belirlemek, yeni bakış açıları sunmak amacıyla birçok farklı sektörden temsilcileri UTİKAD Zirve 2019-İleri'ye Dönüşüm'e davet ediyor.

Zirve sitesine www.utikadzirve.org adresinden ulaşabilir, online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından zirveyi takip edebilirsiniz.

Linkedin: utikadzirve

Twitter: @UtikadZirve

Instagram: utikadzirve

Facebook: Utikad Zirve

Bu sıra dışı ve fark yaratacak zirveye sponsor olarak katkı sağlamak ve zirvede yer almak isteyen sektör temsilcileri, firma sahipleri, AR-GE ve inovasyon yöneticileri ile geleceğe yönelik yatırım planlayan girişimciler UTİKAD Kurumsal İletişim Müdürü Nilgün Tahmaz ile iletişime geçebilir.

İletişim bilgileri:

E-Posta: nilgun.tahmaz@utikad.org.tr    

Telefon: 0212 663 62 61   Dah: 115

Geri'de Kalmamak İçin İleri'ye Dönüşüm Zirvesi'nde Yerinizi Şimdiden Ayırtın...