Havayolu

TURKISH CARGO'YA CARGO AIRLINE OF THE YEAR ÖDÜLÜTURKISH CARGO'YA CARGO AIRLINE OF THE YEAR ÖDÜLÜ03.05.2019
Turkish Cargo, Air Cargo News dergisinin global hava kargo sektör okuyucuları tarafından global lojistik sektörünün oscarı olarak adlandırılan ‘Cargo Airline of the Year 2019' ödülüne layık görüldü.

Başarılı yükselişini sürdüren Turkish Cargo, Air Cargo News dergisinin global hava kargo sektör okuyucuları tarafından global lojistik sektörünün oscarı olarak adlandırılan ‘Cargo Airline of the Year 2019' ödülüne layık görüldü.

Küresel hava kargo pazarının en büyük ve en güvenilir derecelendirmelerinden biri olan Air Cargo News ödülleri, 20 binden fazla hava kargo sektör okuyucusu tarafından çevrimiçi olarak oylandı.

Dünyanın dört bir yanından profesyonellerin ve 250'den fazla hava kargo firmasının buluştuğu ödül töreni, İngiltere'nin Egham şehrindeki Runnymede Hotel'de gerçekleşirken, ‘Cargo Airline of the Year 2019' ödülü, Turkish Cargo Pazarlama Başkanı Fatih Cığal'a takdim edildi.

Turkish Cargo'ya verilen prestijli ödülün yanı sıra; doğrudan oylama, şirket başvuruları ve editör ekibinin tavsiyeleri doğrultusunda 14 kategoride ödüllerin verildiği tören, gala yemeğinin ardından sona erdi.

2023 yılında dünyanın en iyi 5 hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen ve başarılı yükselişini sürdüren Turkish Cargo; artan lojistik taleplere yönelik özel ve pratik çözümler üreterek ve bölgesel ticareti geliştirerek ihracatçı firmalara destek olmayı sürdürüyor.

http://www.airnewstimes.com

Kaynak: lojiport.com
Şenlikköy Mahallesi Saçı Sokak, No: 4 / F Florya 34153 Bakırköy İSTANBUL
+90 212 663 62 61
+90 212 663 62 72