Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / DHL FREİGHT ANKARA’DAKİ MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTU

DHL FREİGHT ANKARA’DAKİ MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTU

DHL FREİGHT ANKARA’DAKİ MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTU29.04.2019
DHL Freight, Ankara'daki operasyonlarına başlamasının 10'uncu yılını özel bir geceyle kutladı

Dünyada 220'den fazla ülke ve bölgede 500 binin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteren Deutsche Post DHL Grup'un karayolu taşımacılığı hizmetlerinden sorumlu şirketi DHL Freight, Türkiye faaliyetleri kapsamında Ankara'daki operasyonlarına başlamasının 10. yılını özel bir geceyle kutladı. DHL Freight Ankara Şube Müdürü İlke Aksu'nun ev sahipliğinde, DHL Freight Uluslararası Direktörü Ersin Zafer'in katılımıyla Ankara Wyndham Hotel'de düzenlenen kokteyle, şirketin Ankara'daki müşterileri ve iş ortaklarından 100'e yakın seçkin davetli katıldı.

DHL Freight'in Ankara'daki özel gecesinde konuşan şirketin Uluslararası Direktörü Ersin Zafer, “DHL Freight olarak Türkiye'de ilk kez 2004 yılında başladığımız faaliyetlerimiz kapsamında, başkent Ankara'da yürüttüğümüz karayolu taşımacılığı hizmetlerimizin 10. yılını değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Global ölçekte sahip olduğumuz sektörel tecrübemiz ve liderliğimizle, Türkiye'de de müşterilerimize en mükemmel lojistik çözümleri sunmanın gayreti içindeyiz.

Bu kapsamda Ankara, ‘Türkiye'nin kalbi' olarak hem lojistik sektörü hem de DHL Freight için her zaman ayrı bir öneme taşıyor. DHL Freight Ankara şubemizle, başkentimizin ihracat rakamlarına katkı sağlayan hemen her sektörden önde gelen firmalara ve KOBİ'lere 10 yıldır aralıksız kaliteli, hızlı ve güvenli bir lojistik hizmeti sunuyoruz. Hedefimiz faaliyetlerimizle Türkiye ve aynı zamanda Ankara'daki iş hacminin gelişmesine sürdürülebilir katkı sağlamak. DHL Freight'in başarı yolculuğunda önemli paya sahip Ankara'daki tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bu vesileyle teşekkür ediyorum.”
dedi.

DHL Freight Ankara Şube Müdürü İlke Aksu ise “DHL Freight Ankara Şubesi olarak bundan 10 yıl önce bir avuç diye ifade edebileceğimiz sayıda müşterimiz ve iş ortağımızla başladığımız hikâyemize büyük başarılar sığdırdık. 10 yıldır omuz omuza çalıştığımız müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte büyüdük ve her yıl bu istikrarlı büyümenin devamını sağlamayı hedefledik. Bugün Ankara'da 100'den fazla müşterimizin bize emanet ettiği yüklerini DHL kalitesi ve güvencesiyle alıcılarına zamanında teslim etmek için özveriyle çalışıyoruz.

Ankara'nın stratejik konumu itibarıyla sahip olduğu potansiyelin bilinciyle, amacımız her zaman daha hızlı, güvenli ve mükemmel hizmeti müşterilerimize sunabilmek. Bunun için müşterilerimizi sürekli dinliyor, ürün ve hizmetlerimizi ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Birlikte kazanıp birlikte büyüyerek, değerli müşteri ve iş ortaklarımızla nice 10 yıllar yan yana olabilmeyi diliyorum.”
diye konuştu.

Kaynak: lojiyol.com
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr