Gündem

TURKISH CARGO, 17 DALDA ACENTELERE ÖDÜL VERDİTURKISH CARGO, 17 DALDA ACENTELERE ÖDÜL VERDİ03.04.2019Sektörün önde gelen sivil toplum kuruluşlarından olan UTİKAD'ın ve İstanbul Havalimanı işletmesi üst düzey yöneticilerinin katılımı ile İstanbul'da gerçekleşen acente ödül töreninde, Turkish Cargo'ya katkıları dolayısıyla acentelere 17 dalda ödül takdim edildi.

Başarılı hava kargo markası Turkish Cargo ile en fazla taşıma yapan; AS-AV International Transport, DSV Hava-Deniz Taşımacılık ve Atılım Uluslararası Nakliyat ile 2018 yılı içerisinde en çok geliştirme gösteren acente ödüllerini; Borusan, Panalpina ve Globelink Unimar firmaları aldı. Gecede DHL, Merkür, Küehne Nagel, Asset, Aramex, Expeditors, TNT ve ALG Lojistik firmaları da çeşitli kategorilerde ödüle layık görüldü.

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan Özen ödül töreni ile ilgili açıklamasında, "Dünyanın en hızlı büyüyen hava kargo markası olmamızda iş ortağımız acentelerin büyük bir katkısı var. Bugün burada yalnızca ortak başarımızı kutlamıyoruz aynı zamanda yarınki başarılarımız için de heyecanımızı paylaşıyor, motivasyonumuzu tazeliyoruz. Turkish Cargo'nun başarısına katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz." dedi. Gece, çekiliş ile sürpriz hediyelerin dağıtılması ile son buldu.

Kaynak: transmedya.com
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme, E-5 Güney Yanyol Cd.
NEF22 Ataköy, B-Blok, Kat:7, D:142
Bakırköy 34156 İstanbul
+90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72