Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / MÜŞTERİ DENEYİMİNDE EN İYİ LOJİSTİK MARKASI SEÇİLDİ

MÜŞTERİ DENEYİMİNDE EN İYİ LOJİSTİK MARKASI SEÇİLDİ

MÜŞTERİ DENEYİMİNDE EN İYİ LOJİSTİK MARKASI SEÇİLDİ13.03.2019UPS, üst üste 3. yıl, Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü'nün sahibi oldu.

UPS, Türkiye'de lojistik sektöründe en iyi müşteri deneyimini sunarak, üst üste 3. yıl, Türkiye'nin en büyük müşteri geri bildirim platformu olan sikayetvar.com tarafından verilen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü‘nün sahibi oldu. Ödül, 8 Mart'ta Ankara'da Bilkent Otel ve Konferans Merkezi'nde düzenlenen bir törenle verildi.

UPS Türkiye Genel Müdürü Burak Kılıç, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “İşletmeler, özellikle de mikro ve küçük işletmeler, büyümelerine yardımcı olmak için güvenilir ortaklara ihtiyaç duyuyor. Türkiye'de şirketlere büyüme ve ihracat fırsatlarından faydalanma araçlarını sunarken, mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamak bizim için öncelikli bir konu. Şikayetvar.com'un Mükemmel  Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü'nü üçüncü kez kazanmış olmamız, çabalarımızın işe yaradığının bir göstergesi. Müşterilerimizi dinlemeye ve akıllı küresel lojistik ağımızı kullanarak işlerini geliştirmelerine yardımcı olmaya devam edeceğiz.”

Şikayetvar.com'un Mükemmel Müşteri Deneyimi Ödüllerinin kazananlarını seçerken kullandığı kriterler arasında platformdaki geri bildirimlere yansıyan müşteri memnuniyeti, müşteri geri bildirimlerine verilen yanıtların hızı, müşterilerden gelen teşekkür notları ve bir tüketici deneyim puanlama anketi bulunuyor.

Dünyanın en iyi bilinen markalarından biri olan UPS, dünya çapında 220'den fazla ülkede ve bölgede faaliyet göstermekte ve son yıllarda küresel ticaretin etkinleştirilmesinde genişleyen rolü sayesinde geniş kitlelerce tanınıyor. UPS, 2019 Fortune dergisi tarafından Dünyanın En Beğenilen Şirketleri sıralamasında teslimat sektöründe birinci sırada yer aldı. Bunun yanında, en iyi kuryelere ve sektördeki en iyi hizmetlere sahip olduğundan birden fazla üçüncü taraf anket grubu tarafından yapılan sıralamalarda da üst sıralarda yer alıyor.

Kaynak: lojiyol.com
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr