Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / N11.COM VE CEVA LOJİSTİK İŞ BİRLİĞİ

N11.COM VE CEVA LOJİSTİK İŞ BİRLİĞİ

N11.COM VE CEVA LOJİSTİK İŞ BİRLİĞİ25.02.2019
CEVA Lojistik iş birliği ile n11.com bünyesindeki tüm KOBİ'ler Türkiye'nin her yerinden yüksek hacimli ürün siparişlerini kata çıkararak alıcıların kapılarına teslim edebilecek.
Dünyanın önde gelen tedarik zinciri yönetimi firmalarından CEVA Lojistik ile Türkiye'nin e-ticaret platformu n11.com e-ticaret sektörünün en büyük sorunlarından biri olan hacimli gönderilerin kata teslim süreçlerinin çözümü için iş birliği yaptı.
 
Türkiye'nin 81 ilinde 115 bini aşkın kayıtlı mağazasıyla 15 milyonun üzerinde müşteriye hizmet veren n11.com ve Türkiye'de 4.000'den fazla çalışanı ile 81 ilde toplama ve dağıtım yapma kapasitesine sahip olan CEVA Lojistik iş birliği ile n11.com bünyesindeki tüm KOBİ'ler Türkiye'nin her yerinden yüksek hacimli ürün siparişlerini alıcıların kapılarına kadar kata teslim ettirebilecek. Beyaz eşya, televizyon, demonte mobilya, spor aletleri ve lastik gibi hacimli ürünlerin kata çıkarılarak e-ticaret platformu n11.com kullanıcılarının kapılarına kadar taşınmasını sağlayan iş birliği ile satış sonrası hizmetin bir üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor.
 
Konuyla ilgili n11.com Gelirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kiho Lee, “E-ticaret kullanıcılarının satış öncesi, sırası ve sonrası deneyimlerini mükemmelleştirmek için hizmetlerimizi geliştiriyor ve önde gelen markalarla iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Hacimli ürünlerin yüksek katlara ulaştırılması sorununu aşmak ve e-ticareti tercih edenlerin alışveriş deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için dünyanın önde gelen lojistik firmalarından CEVA Lojistik ile iş birliğine gitmenin memnuniyetini duyuyoruz. Bu iş birliği sayesinde Türkiye'nin 81 ilindeki KOBİ iş ortaklarımızın ürünlerini tüketicilerimizin kapılarına kadar ulaştıracağız” dedi.
 
CEVA IMEA Bölge Başkanı Fuat Adoran iş birliği ile ilgili olarak “E-ticaret sektörüne en iyi hizmeti vermek içinbilgi teknolojileri, insan kaynakları ve malzeme yatırımlarımızla büyüyoruz.n11.com'la yaptığımız iş birliği bizi hedeflerimize daha da yaklaştırıyor. 81 ilden 81 ile ev teslimatı yapabilen tek tedarik zinciri yönetimi şirketi olan CEVA'ya n11.com'un verdiği destek ve güven çok değerli. Bu güç ile n11.com'un müşteri memnuniyetini arttırmaya devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.
 
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr