Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / GELECEĞİN LOJİSTİĞİ ZİRVESİ YARIN!

GELECEĞİN LOJİSTİĞİ ZİRVESİ YARIN!

GELECEĞİN LOJİSTİĞİ ZİRVESİ YARIN!18.09.2018Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri derneği UTİKAD tarafından düzenlenen Geleceğin Lojistiği Zirvesi yarın Elite World Europe Otel'de gerçekleşecek. Lojistik sektörü temsilcilerinin ve tedarik zinciri yöneticilerinin büyük ilgi gösterdiği zirvede lojistiğin geleceğinin haritası çıkarılacak.
 
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD tarafından düzenlenen ‘Geleceğin Lojistiği Zirvesi' hem lojistik sektöründen hem de Türk ekonomi dünyasının öncü kuruluşlarından ilgi gördü. Elite World Europe Otel düzenlenecek olan zirvede lojistik sektörü temsilcilerinin yanı sıra tedarik zinciri yönetenlerden üreticilere, ithalat ve ihracat firmalarından dış ticaret firmalarına kadar birçok farklı sektörden temsilci bir araya gelecek, e-dünyada sektörleri bekleyen yeni iş modelleri ve iş yapış şekilleri değerlendirilecek.

Geleceğin Lojistiği Zirvesi'nde katılımcılar iki sıra dışı ana konuşmacı ile buluşacak. Futurist-Ekonomist Ufuk Tarhan, ‘Gelecek İle Gelenler' başlıklı konuşması ile profesyonel ve özel yaşamı belirleyecek gelecek senaryolarını anlatacak. Blockchain üzerine sıra dışı ve iddialı saptamaları ile dikkat çeken Tarhan, reel sektörler ve lojistik sektörünün geleceğine dair öngörülerini de katılımcılara sunacak.

Endüstri 4.0'ı Türkiye'ye anlatan kişi Ali Rıza Ersoy da özellikle profesyonel hayatlarda etkisi fazlasıyla hissedilmeye başlanan Endüstri 4.0'ın lojistiğe etkilerini katılımcılarla paylaşacak. ION Akademi Kurucusu Ali Rıza Ersoy, ‘Değişimi Yakala: Endüstri 4.0' başlıklı konuşması ile sektörlere yön verecek eğilimleri ortaya koyacak.

Gün boyunca sürecek Paneller ve İnovatif Yatırım Sunumlarında ise ise;

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener,

UTİKAD Genel Müdürü Cavit Uğur,

Doğu Avrupa ve Avrasya Trans.eu Group Direktörü Ege Özsaygılı,
 
Turkish Cargo Müşteri İlişkileri Başkan Yardımcısı Ahmet Kaya,

Siemens Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü, TEDAR Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Günal,

Borusan Holding Satınalma Direktörü, TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Funda Öztürk,

BSH Ev Aletleri A.Ş. Lojistik Başkan Yardımcısı (T-MEA-CIS Bölgesi), TEDAR Yönetim Kurulu Üyesi Tolgay Nur,

Sürdürülebilirlik Akademisi Yönetim Kurulu Üyesi Semra Sevinç,

Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi, Sürdürülebilir İş ve İletişim Direktörü Ebru Şenel Erim,

CHEP Türkiye ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Şafak Aktekin,

Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) Başkanı ve İTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu,

Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye Direktörü Rifat Ünal Sayman,

Piri Reis Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Uzak Yol Kaptanı Barbaros Büyüksağnak,

Frankfurt School Blockchain Center Türkiye Müdürü Dr. Kadri Bahşi,

Chainstep GmbH Kurucusu Frank Bolten,

Further Network Kurucu Ortağı Kadir Özgür Oğuz katılımcılarla buluşacak.

Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ne “ANA SPONSOR” olarak destek veren uluslararası yük platformu Trans.Eu; geleceğin lojistiğinin kapılarının aralanacağı zirvede sektör temsilcileri ile bir araya gelmenin yanı sıra ‘inovatif yatırım' oturumunda katılımcılara geleceğe yönelik lojistik ipuçları verecek. Lojistik sektörünün dev firmalarından Turkish Cargo ise zirveye “ALTIN SPONSOR” olarak katılırken İstanbul Ticaret Odası (İTO) Türk iş dünyasına liderlik eden sivil toplum kuruluşlarının iş birliğinde daha da değer kazanacak olan Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ne “GÜMÜŞ SPONSOR” olarak destek verdi.

Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ne güçlü sponsorların yanı sıra lojistik sektöründen ve lojistik sektörüne hizmet veren sektörlerden firmalar da stant açarak katılım sağlıyor. ECB Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., Shipco Transport Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti., Xinerji Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti. gibi birçok firma zirvede katılımcılar ile kendi stantlarında buluşacak.
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr