Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / PARK PALET, ALİBABA'NIN YARIŞMASINDA FİNALE KOŞUYOR

PARK PALET, ALİBABA'NIN YARIŞMASINDA FİNALE KOŞUYOR

PARK PALET, ALİBABA'NIN YARIŞMASINDA FİNALE KOŞUYOR17.08.2018ParkPalet, Alibaba Cloud tarafından düzenlenen uluslararası Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması'nın Orta Doğu ve Afrika bölgesi ayağında ilk beş proje arasına girerek, Çin'de düzenlenecek finallere katılmaya hak kazandı.

Lojistik sektörüne yeni ve farklı bir yaklaşım getiren teknoloji girişimi ParkPalet, Alibaba Cloud tarafından düzenlenen uluslararası Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması'nın Orta Doğu ve Afrika bölgesi ayağında ilk beş proje arasına girerek, Çin'de düzenlenecek finallere katılmaya hak kazandı.  

Arzuhan Doğan Yalçındağ, Suzan Sabancı Dinçer, Murat Özyeğin, Arda Ermut, Serra Akçaoğlu, Cansen Başaran Symes ve Rabih I. Khoury gibi iş dünyasından önemli isimlerin de aralarında bulunduğu bir jüri tarafından seçilen ParkPalet,  10 bin dolarlık ödülün de sahibi oldu.

Start-up'lar için uluslararası alanda önemli bir yere sahip Create@Alibaba Cloud Start-Up Yarışması'nın finalleri Ekim ayından Çin'de, Alibaba Grubu'nun merkezinin de bulunduğu  Hangzhou şehrinde gerçekleştirilecek. ParkPalet,  200 bin dolar değerinde bulut kaynağı ve destek programlarının yanı sıra, Çin'den önemli yatırım fırsatları kazanabilmek için 12 farklı ülkeden girişimlerle yarışacak.  

Kaynak: lojiport.com
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr