Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Denizyolu / MOBİL SERV℠ YEŞİL LİMAN PROJESİNİ DESTEKLİYOR

MOBİL SERV℠ YEŞİL LİMAN PROJESİNİ DESTEKLİYOR

MOBİL SERV℠ YEŞİL LİMAN PROJESİNİ DESTEKLİYOR13.08.2018Yeşil Liman - Eko Liman Projesi kapsamında ülkemizde faaliyet gösteren liman işletmelerinin, çevreye ve iş sağlığına olan duyarlılıklarının en üst düzeye çıkarılması hedefleniyor.

İlk motor yağını 150 yıl önce üretmeye başlayan, 6 kıtada ve 47 ülkede faaliyet gösteren, sentetik ve madeni yağlarda teknoloji lideri ExxonMobil; uyguladığı Mobil Serv? Mühendislik Hizmetleri Programı'yla ekipmanların güvenilirliğini artırarak daha verimli bir operasyon gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor.   

Düzenli kullanıldığında liman işletmelerinde yılda ortalama 700 bin TL tasarruf sağlayabilen Mobil Endüstriyel ve Otomotiv Yağları, atık yağ oluşumunu yılda ortalama 15 bin litre azaltarak çevreye katkıda bulunuyor. Bunun yanı sıra; ExxonMobil, sahip olduğu deneyimi uzmanlıkla birleştirerek, Orjinal Ekipman Üreticileriyle (OEM'ler) yakın işbirliği içerisinde çalışıyor. Programın; verimliliği artıran, plansız duruşları azaltan, ekipman kullanım süresini uzatan ve yağ tüketimini azaltan özellikleri sayesinde makinelere önemli derecede performans artışı sunuluyor.

ExxonMobil Türkiye Saha Mühendisi Hüseyin Hacıkadiroğlu, üstün özellikli ürünleri ve Mobil Serv? Mühendislik Hizmetleri sayesinde yüksek performanslı yağlama çözümleri ile müşterilerine geliştirilmiş enerji verimliliği sağlayabildiklerini belirtti. Bu sayede limanlarda ekipmanları için en iyi hizmeti isteyen müşterilerine esneklik, uzmanlık ve kalite anlayışından ödün vermeden birinci sınıf bir müşteri deneyimi sunuyor.

ExxonMobil, 100 yılı aşkın süredir müşterilerinin bakım programlarını iyileştirmek ve ekipman performansını artırmasını sağlamak amacıyla geniş kapsamlı teknik hizmetler sunmaya devam ediyor.

Mobil Serv Yağ Analizi hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da programa katılmak için lütfen mobilserv.mobil.com adresini ziyaret edin.

Mobil Endüstriyel Yağları Hakkında

Mobil Endüstriyel Yağları, sektöründe öncü endüstriyel ekipman üreticilerine gelişmiş ürünler sunarak, bu üreticilerin müşterilerinin motorlarının ve makinelerinin korunmasına yardımcı olur, enerji verimliliklerini geliştirirken en üst performansla çalışmalarına olanak sağlar. Alanında uzman ekibimiz güçlü dağıtım ağı vasıtasıyla yüksek kaliteli yağlarını güvenilir bir şekilde tedarik ederken, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize teknik uygulama hizmeti sunar.

Kaynak: lojiport.com
 
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr