Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / “ANADOLU KAPLANLARI” PROJESİ İLE ÖYKÜ’MÜZÜ YAZMAYA DEVAM EDİYORUZ!

“ANADOLU KAPLANLARI” PROJESİ İLE ÖYKÜ’MÜZÜ YAZMAYA DEVAM EDİYORUZ!

“ANADOLU KAPLANLARI” PROJESİ İLE ÖYKÜ’MÜZÜ YAZMAYA DEVAM EDİYORUZ!19.06.2018Gümrük, Lojistik ve Sigortacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Öykü Grup, "Anadolu Kaplanları" projesiyle Anadolu'da yaşayan, kariyer hedefleri doğrultusunda İstanbul'a gelmek isteyen yeni mezunlara, lojman imkanı ile birlikte istihdam fırsatı sunuyor.

Öykü Grup Genel Müdürü Hakan Duran Anadolu'da yaşayan ve üniversite eğitimini tamamlamış yeni mezunlara yönelik istihdam yaratmak amacıyla bu projemizi ortaya çıkardı. Amaç başarılı yeni mezun adaylara ulaşarak, onların kariyer hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olmak ve  şirket içi eğitimler sayesinde nitelikli personeller olmalarını sağlamak. Tüm bu proje planlanırken adayların barınma sorunu da öngörülerek Öykü Grup tarafından ücretsiz lojmanlar hazırlandı. Ayrıca yabancı dil eğitimi de (İngilizce) yine ücretsiz olarak adaylara sağlanmaktadır.

İLK PROJEDE 18 ADAY, ÖYKÜ'NÜN BİR PARÇASI OLDU!

Öykü Grup olarak nitelikli eleman yetiştirmeye çalıştıklarını belirten Öykü Grup İnsan Kaynakları Müdürü Burçin Kopuz, “Anadolu Kaplanları” projesini Mayıs 2017'den beri sürdürdüklerini, 18 yeni mezunun  aldıkları şirket içi eğitimler  sonrasında  hava, kara, deniz lojistiği, mali işler, gümrük, kargo, depo, yurtiçi nakliye bölümlerinde görev alarak, Öykü'nün bir parçası olduğunu iletti.

2018 PROJEMİZ DEVAM EDİYOR!

Kopuz: ‘Ocak 2018 itibari ile yeni projemiz için görüşmelerimize başladık, bu projenin daha fazla kişiye ulaşmasını istiyoruz. 2018 projesi için şu an görüşmelerimiz devam ediyor. Adaylara sosyal medya, öğrenci toplulukları ve kariyer portalları üzerinden ulaşıyoruz. Ayrıca adayları ik@oykulogistics.com mail adresine CV'lerini gönderdiklerinde de değerlendirmeye alıyoruz.' dedi.

ÖNCELİĞİMİZ ŞEHİR DIŞINDA YAŞAYAN YENİ MEZUN ADAYLARA ULAŞMAK!
Öykü Grup; Gümrük, Lojistik ve Sigorta alanında hizmet faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu nedenle İnsan Kaynakları Departmanı olarak, önceliğimiz Dış Ticaret, Lojistik, Uluslararası Ticaret, İşletme, Sigortacılık, Gümrük İşletme, Maliye bölümlerinden yeni mezun olmuş ve İstanbul dışında yaşayan adaylara ulaşmak.

‘Anadolu Kaplanları' projesi ile ÖYKÜ'müzü yazmaya devam edeceğiz.
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr