Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / GELECEĞİN LOJİSTİĞİNE İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

GELECEĞİN LOJİSTİĞİNE İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

GELECEĞİN LOJİSTİĞİNE İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR12.06.2018Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD'ın 19 Eylül 2018 tarihinde düzenleyeceği ‘Geleceğin Lojistiği Zirvesi' lojistik sektörünü heyecanlandırdı. Lojistik sektörünün geleceğinin her yönüyle ele alınacağı zirve sponsor ve katılımcılardan yoğun ilgi görüyor.

UTİKAD üyeleri ve sektör paydaşları için geleceğin kapılarını açacak zirvede sektöre teknolojik ürünler sunan girişimciler inovatif sunumlar yaparken yurtiçi ve yurt dışından katılım sağlayacak fütürist konuşmacılar ‘gelecek senaryolarını' paylaşacak.
Türk lojistik sektörünün öncü sivil toplum kuruluşu UTİKAD, "Geleceğe nasıl uyum sağlarım? Geleceğin getireceği fırsatlar ve tehditler neler? Oyunda kalmaya nasıl devam ederim? e-Dünya'ya hazır mıyım?" gibi soruların yanıtlarına yeni bakış açısı kazandıracak Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ni 19 Eylül 2018 Çarşamba günü Elite World Europe Otel'de düzenliyor.

Lojistik sektöründe her geçen gün etkisi daha da yoğun hissedilen ve ‘teknolojik gelişmeler' başlığı altında toplanan birçok kavram iş yapış şekillerine yön veriyor, yeni ufuklar açmaya devam ediyor. e-Ticaret ile gündelik hayatın bir parçası olan ve Endüstri 4.0 ile iş yapış şekillerinde köklü değişiklikler yaratacak değişim süreci ile adım adım e-dünya'ya doğru gidiliyor. Geleceğin Lojistiği Zirvesi'nde bu yolculukta size eşlik etmesi gereken blockchain, inovasyon, Endüstri 4.0 gibi kavramların iş yapış şekillerine entegrasyonu masaya yatırılacak. Yurt içi ve yurt dışından profesyonellerin katılacağı panellerde uygulamalı örnekler katılımcılar ile paylaşılırken fütürist konuşmacılar gelecek senaryolarını anlatacak.
 
Bu sebeple siz de teknolojinin yeniden şekillendirdiği geleceğin lojistiğinde yerinizi şimdiden ayırtın!

Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ne dair detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu sıra dışı ve fark yaratacak zirveye sponsor olarak katkı sağlamak ve zirvede yer almak için ise UTİKAD Kurumsal İletişim Müdürü Nilgün Tahmaz ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim bilgileri:
E-Posta: nilgun.tahmaz@utikad.org.tr
Telefon: 0212 663 62 61 Dah: 115
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr