Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ALIŞAN ÇALIŞANLARI GELENEKSEL ETKİNLİKTE BULUŞTU

ALIŞAN ÇALIŞANLARI GELENEKSEL ETKİNLİKTE BULUŞTU

ALIŞAN ÇALIŞANLARI GELENEKSEL ETKİNLİKTE BULUŞTU15.05.2018Türkiye'nin en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonları arasında yer alan İstanbul Corporate Games, 4-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşti. Kurumsal kimliği ve çalışanlarına verdiği değerle sektörde öne çıkan Alışan Lojistik, bu yıl ilk kez katıldığı turnuvada 6 farklı kategoride yarışarak takım ruhunu güçlendirdi.

Türkiye'nin taşımacılık sektöründe önde gelen firmalarından Alışan Lojistik, çalışanları ile sosyal hayatta da bir araya gelmeye devam ediyor. Alışan Lojistik son olarak 25 kişilik ekibi ile İstanbul Corporate Games'e katılarak tavladan yüzmeye, bowlingden masa tenisine, kartingden futbola kadar pek çok farklı branşta yarıştı. Alışan Lojistik çalışanları, turnuva boyunca sergiledikleri mücadele ile ekip ruhuna katkı sağladı.

Türkiye ve dünyanın önemli şirketlerinden çalışanların 17 farklı kategoride mücadele ettiği İstanbul Corporate Games, sportif rekabet, heyecan ve eğlencenin bir arada yaşandığı Türkiye'nin en kapsamlı spor organizasyonlarında biri olarak dikkat çekiyor. Sektör adına ilklere imza atmayı kendine prensip edinen ve bu doğrultuda 30 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdüren Alışan Lojistik, gerçekleştirdiği organizasyonlarla çalışanlarının yaşamına değer katmayı amaçlıyor. Konu hakkında bilgi veren Alışan Lojistik İcra Kurulu üyesi Ayhan Özekin; bu gibi etkinliklerin şirket içeresinde büyük heyecan ve sinerji yarattığını, yaratılan bu pozitif hava sayesinde çalışanları ve üst yönetimi ile büyük bir aile olan Alışan Lojistik'in 2018 verimli büyüme yılı mottosu kapsamında önemli hedeflere doğru koşacağını ifade etti.

Kaynak: transmedya.com