Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / E-TİCARET ZİRVESİ, HOROZ LOJİSTİK SPONSORLUĞUNDA İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİ

E-TİCARET ZİRVESİ, HOROZ LOJİSTİK SPONSORLUĞUNDA İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİ

E-TİCARET ZİRVESİ, HOROZ LOJİSTİK SPONSORLUĞUNDA İZMİR’DE GERÇEKLEŞTİ09.03.2018Horoz Lojistik sponsorluğunda 5 Mart Pazartesi günü İzmir Hilton Otel'de düzenlenen Hepsi Burada e-Ticaret Zirvesi'nde Horoz Lojistik yöneticileri e-ticarette lojistik çözümler konusunda bilgiler aktardı.

Horoz Lojistik sponsorluğunda düzenlenen etkinlik İzmir Hilton Otel'de 5 Mart Pazartesi günü gerçekleşti. Teknoloji ve finans sektörlerinin önde gelen şirketlerinin yöneticileri, e-ticaret potansiyelini arttırma çözümlerini anlattı. Toplantıda sektör profesyonelleri bilgi ve deneyimlerini yerel marka sahipleriyle paylaştı. e-Ticaret Zirvesi'ne Horoz Lojistik'i temsilen Yurtiçi Taşımacılık Grup Başkanı Gürkan Gürbüz ve Yurtiçi Dağıtım Operasyonları ve İş Geliştirme Direktörü İlker Özkocacık e-ticarette lojistik konusunda bilgiler aktardı, katılımcılar Horoz Lojistik'in bu alandaki tecrübelerinden yararlanma fırsatı yakaladılar.

ETİD Genel Sekreteri Ömer Gürkan,  İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cüneyt Güleç, Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Emre Ekmekçi, İzmir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Mutlu ve İzmir Ticaret Odası Genel Sekreteri Dr. Erçin Güdücü açılış konuşmalarını yaptığı etkinlik İzmirlilerin yoğun ilgisiyle gerçekleşti.

Buse Biçer moderatörlüğünde gerçekleşen zirvede; “e-ticarete nasıl başlanabilir, daha fazla müşteriye nasıl ulaşılabilir, e-ticarette lojistik çözümler” gibi konular ele alındı. Ayrıca sektör liderlerinden; karlılığı artırma, maliyeti düşürme ve toplu satış gibi konular da gündem konuları arasındaydı.

“Çözüm Odaklı Taşımacılık” konusu, İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Taylan Demirkaya moderatörlüğünde Horoz Lojistik Yurtiçi Taşımacılık Grup Başkanı Gürkan Gürbüz tarafından ele alınırken, e-Ticarette Lojistik” başlıklı sunum ise Yurtiçi Dağıtım Operasyonları ve İş Geliştirme Direktörü İlker Özkocacık tarafından gerçekleştirildi.

Horoz Lojistik Hakkında

1942 yılında kurulan Horoz Lojistik, uluslararası ortaklıkları, istihdamı, yarattığı ekonomi ve sağladığı katma değeriyle lojistik sektörünün liderliğini yapan lider şirketlerden biridir.

Lojistik sektöründe köklü kuruluşu olan Horoz bugün, 5 kıtada, 105 ülkede, 602 noktada Entegre Lojistik Çözümler üretebiliyor.

Horoz, ana faaliyet konusu olan lojistik hizmetler alanında iki büyük şirketiyle faaliyet gösteriyor; Horoz Lojistik, Yurtiçi Komple Taşıma, Depolama ve Dağıtım, Uluslararası Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı hizmetleri sunuyor. Horoz Bolloré Logistics ise, Denizyolu-Havayolu Forwarding, Konteyner Dahili Taşımacılık ve Proje Kargo Taşımacılığı alanlarında müşterilerine hizmet veriyor.

Horoz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor.

Sektörün yerli sermayeli en köklü kuruluşlarından olan Horoz, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan kaynağını yetiştirerek, sektörel gelişime katkı sağlıyor. Bu öncü yaklaşımını Horoz Eğitim Vakfı (HOREV) ile yaptığı Sosyal Sorumluluk Projeleri ile eğitim alanında Milli Eğitim Bakanlığı'na bağışlamış olduğu 2 okulu ve burs ile desteklediği başarılı öğrencileri ile de gösteriyor.

Kaynak: lojiport.com
 
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr