Üye Şirketlerden

OMSAN, ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ’NDE 2 ÖDÜL ALDIOMSAN, ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ’NDE 2 ÖDÜL ALDI27.11.2017Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri (R2) kategorisinde üst üste 8. kez yılın en başarılı lojistik şirketi seçilen OMSAN, Jüri Özel Ödülleri kategorisinde ise İlk Özel Tren İşletmeciliği Projesi ile ödüllendirildi.

OYAK şirketlerinden OMSAN Lojistik, 15-17 Kasım tarihlerinde düzenlenen Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı kapsamında bu yıl sekizinci kez dağıtılan Atlas Lojistik Ödülleri'nde iki farklı kategoride ödüllendirildi. TCDD Taşımacılık A.Ş. ile imzalanan anlaşma ile Türkiye'nin ilk özel demiryolu işletmecisi olan OMSAN, Jüri Özel Ödülleri kategorisinde İlk Özel Tren İşletmeciliği Projesi ile ödüle layık görüldü. OMSAN, aynı zamanda sekizinci kez üst üste Uluslararası Taşıma İşleri Organizatörleri (R2) kategorisinde ise en başarılı lojistik şirketi seçilerek bu ödülü geleneksel hale getirdi.

Ödül töreninde konuşan OMSAN Lojistik Genel Müdürü Doç. Dr. M. Hakan Keskin, “Atlas Lojistik Ödülleri'nde sekizinci defa onurlandırılıyoruz. Aldığımız ödülleri, doğru yolda olduğumuzun tescili olarak görüyoruz ve bu ödüller çalışmalarımızı şevkle sürdürmemize vesile oluyor. Kurumsal başarı bir yana, sektöre yaptığımız katkıların sektör mensupları tarafından takdir edilmesini çok önemsiyor, layık görenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak: lojiport.com
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme, E-5 Güney Yanyol Cd.
NEF22 Ataköy, B-Blok, Kat:7, D:142
Bakırköy 34156 İstanbul
+90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72