Üye Şirketlerden

SGS TÜRKİYE BU YIL DA TRANSİST İSTANBUL ULAŞIM KONGRESİ’NDESGS TÜRKİYE BU YIL DA TRANSİST İSTANBUL ULAŞIM KONGRESİ’NDE24.10.2017Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan Transist İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’na SGS Türkiye, her sene olduğu gibi bu sene de katılım gösterecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğüyle gerçekleştirilecek olan Transist İstanbul Ulaşım Kongresi’ne SGS Türkiye, her yıl olduğu gibi bu sene de katılım gösterecek. 

Bu yıl onuncu kez düzenlenecek olan Transist İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda tüm toplu ulaşım kurumları, toplu ulaşım kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla toplanacak.

Fuara ulaşım alanında hizmet veren kurum ve otoritelerin yanı sıra uluslararası alanda büyükşehir ve il belediyeleri, üniversiteler, deniz, kara, demiryolu ve raylı sistem ulaşımında ürün tedarik eden firmalar ile sivil toplum kuruluşları da katılacak.

2-4 Kasım tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarın bu seneki teması 4I (Innovation, Integration, Information, Intelligence) olarak belirlendi.  Fuarda katılımcılar, yerel yönetimler ve sektör temsilcileri arasında yeni teknoloji ve stratejiler hakkında bilgi alışverişinin sağlanması hedefleniyor.

Büşra MERİÇ / İSTANBUL HABER AJANSI

Kaynak: ulasimonline.com

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme, E-5 Güney Yanyol Cd.
NEF22 Ataköy, B-Blok, Kat:7, D:142
Bakırköy 34156 İstanbul
+90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72