Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / DB SCHENKER, YENİ ÜRÜNLERİ İLE NAKLİYE AĞINI GÜÇLENDİRİYOR

DB SCHENKER, YENİ ÜRÜNLERİ İLE NAKLİYE AĞINI GÜÇLENDİRİYOR

DB SCHENKER, YENİ ÜRÜNLERİ İLE NAKLİYE AĞINI GÜÇLENDİRİYOR09.10.2017DB Schenker, Avrupa'da karayolu nakliye ağında yeni ürünleri DB SCHENKERsystem ve DB SCHENKERsystem premium ile hizmet veriyor.

Entegre lojistik servis sağlayıcı DB Schenker, iki yeni ürünü DB SCHENKERsystem ve DB SCHENKERsystem premium ile Avrupa'da karayolu nakliye ağını güçlendiriyor.

Söz konusu servislere ilişkin bilgi veren DB Schenker Başkan Yardımcısı ve Avrupa Karayolu Nakliye Direktörü Christian Drenthen, Avrupa'da hızlı ve yüksek güvenilirlikle yüklemelerini gerçekleştirmek isteyen şirketler için en iyi çözümün DB SCHENKERsystem olduğunu söyledi. "Önemli olan sürat ise, Avrupa şirketleri için yeni çözüm DB SCHENKERsystem premium. Şirketler, en hızlı karayolu ağını kullanabilecekler ve performans garantisine sahip olabilecekler" diyen Drenthen, "Üretim gereksinimleri artan ve giderek daha bağlantılı bir ortamda nakliye sınırları olmayan bir Avrupa oluşturmaktayız" şeklinde konuştu.

Tüm önemli Avrupa şehirleri arasında günlük uzun mesafeli nakliye bağlantıları kuran DB Schenker, bu ağda 20 binden fazla çalışanı ile günde yaklaşık 300 binden fazla sevkıyatı yönetiyor.

Kaynak: ulasimonline.com

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr