Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / YURTİÇİ KARGODAN WWW.SAHİBİNDEN.COM HAMLESİ

YURTİÇİ KARGODAN WWW.SAHİBİNDEN.COM HAMLESİ

YURTİÇİ KARGODAN WWW.SAHİBİNDEN.COM HAMLESİ14.07.2017Sektörlerinde yıldızlaşmış markalarla iş birliğine devam eden Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin ilan ve alışverişte ilk adresi olan sahibinden.com ile imzaladığı sözleşme ile siteye entegre olan ilk kargo şirketi oldu.

Müşteri odaklı ürettiği projeleri ve son yıllarda gerçekleştirdiği teknoloji yatırımlarıyla dikkat çeken Yurtiçi Kargo, e-ticaret sektöründeki iddiasını da, sektörün yıldız oyuncularıyla geliştirdiği işbirlikleri ile sürdürüyor. Son olarak, Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformu sahibinden.com ile imzaladığı sözleşme çerçevesinde Yurtiçi Kargo, söz konusu siteye entegre edilen ilk kargo şirketi ünvanı ile yalnızca üyelere özel fiyatlarla hizmet sunacak.

Güvenilir E-Ticaret (GeT) metodu ile sahibinden.com sitesi üzerinden satılan ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderecek üyelerin yararlanabileceği söz konusu avantajlı taşıma bedelleri, gönderici tarafından olduğu gibi, alıcı tarafından da ödenebilecek.

Yurtiçi Kargo ambalaj ürünleri ile ekspres (VIP) gönderilerinin indirim kapsamında bulunmadığı iş birliğine ilişkin bilgi isteyen tüm sahibinden.com üyeleri, söz konusu fiyat avantajları ile ilgili detaylı bilgiye, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Yurtiçi Kargo şubelerinin ve acentelerinin yanı sıra www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 Yurtiçi Kargo çağrı merkezinden ulaşılabilecekler.

Kaynak: lojiport.com

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr