Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ONLİNE TAHSİLATTA YURTİÇİ KARGO DEVRİ

ONLİNE TAHSİLATTA YURTİÇİ KARGO DEVRİ

ONLİNE TAHSİLATTA YURTİÇİ KARGO DEVRİ 14.03.2017Düzenlenen her Yurtiçi Kargo faturasının, su, elektrik veya telefon faturası öder gibi, söz konusu bankaların internet ekranlarından kolayca ödenmesi sağlanıyor.

Özellikle son yıllarda müşteri odaklı çözümlerine yaptığı teknoloji yatırımlarıyla dikkat çeken Yurtiçi Kargo, geliştirdiği yeni online tahsilat sistemiyle tüm müşterilerine faturalarını DenizBank ve Garanti Bankası’nın internet şubelerinden ödeme imkanı sunmaya başladı.

Söz konusu gelişmeyle birlikte, her bir Yurtiçi Kargo birimi tarafından düzenlenen faturaların bedelleri, elektrik, su, telefon faturası öder gibi DenizBank ve Garanti Bankası’nın internet ekranlarından ödenebilecek. Sunduğu bu yeni alternatif ödeme sistemiyle Yurtiçi Kargo, düzenlenen faturalarının vadesine göre rahatça takip edilmesini ve kolaylıkla ödenebilmesini hedefliyor. Sunulan bu yeni hizmet sayesinde, DenizBank ile çalışan Yurtiçi Kargo müşterileri, faturalarını internet haricinde söz konusu bankanın gişelerinden veya telefon bankacılığından da ödeyebilecekler. Garanti Bankası ile çalışan Yurtiçi Kargo müşterileri ise faturalarını internet bankacılığının haricinde Garanti Paramatik’lerden veya bankaya verecekleri otomatik ödeme talimatıyla da ödeyebilecekler.

Kaynak: transmedya.com

 

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr