Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE EĞİLİMLER ARAŞTIRMASI BAŞLADI

LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE EĞİLİMLER ARAŞTIRMASI BAŞLADI

LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE EĞİLİMLER ARAŞTIRMASI BAŞLADI24.01.2017Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD ve Beykoz Üniversitesi iş birliği ile ‘Lojistik Sektöründe Eğilimler Araştırması’ anketi tekrar başlatıldı.

2014 ve 2015 yıllarında yapılan araştırma 2017 yılının ilk çeyreği için yeniden hazırlandı,  UTİKAD üyeleri ve sektör ile paylaşılmaya hazır hale getirildi.

Türk Lojistik sektörünün strateji ve hedeflerini gerçekleştirmesi sürecinde önemli bilgileri ve eğilimleri gün ışığına çıkaracak araştırma üç ayda bir tekrarlanacak. UTİKAD üyelerine ve sektör mensuplarına iletilecek anket sonucunda ortaya çıkan bilgiler ışığında sektörün yol haritası da çizilmiş olacak.

UTİKAD ve Beykoz Üniversitesi iş birliği ile yapılan “Lojistik Sektöründe Eğilimler Araştırması”nın sonuçları Beykoz Üniversitesi Lojistik Araştırmaları ve Uygulama Merkezi tarafından değerlendirilecek. Sektöre yol gösterici olacağı düşünülen sonuçlar kamuoyu ile de paylaşılacak.

Kısa bir zaman ayırarak yanıtlanabilecek ankete yaygın katılımın olması, eğilimlerin daha net ortaya çıkmasını ve sonuçların daha etkin değerlendirilmesini sağlayacağından anketin tüm sektör mensupları tarafından doldurulması önem taşımaktadır.

Ankete ulaşmak için tıklayınız.

UTİKAD