Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / BU YIL DA “EN İYİ HAVAYOLU LOJİSTİK FİRMASI” CEVA SEÇİLDİ

BU YIL DA “EN İYİ HAVAYOLU LOJİSTİK FİRMASI” CEVA SEÇİLDİ

BU YIL DA “EN İYİ HAVAYOLU LOJİSTİK FİRMASI” CEVA SEÇİLDİ16.12.2016CEVA Lojistik, 17 kasımda Singapur’da düzenlenen Tedarik Zinciri Asya’dan iki ödül ile ayrıldı. CEVA Güneydoğu Asya Genel Müdür Yardımcısı Elaine Low’un, “Yılın CEO”su seçildiği etkinlikte CEVA bu yıl da “Yılın En İyi Havayolu Lojistik Firması” oldu.

Tedarik zinciri ve lojistik alanlarında gerek müşterileri gerekse de iş ortakları açısından inovasyona ve yüksek kaliteye bağlılığı CEVA’ya ödül getirdi.

Tedarik Zinciri Asya tarafından yılda bir defa verilen ödüllerin amacı, tedarik zinciri ve lojistik endüstrisinde hem bölgesel hem de küresel olarak inovasyon ve kalite alanlarında fark yaratmış firmaları ve şahısları ödüllendirmek.

CEVA Güneydoğu Asya Genel Müdür Yardımcısı Elaine Low, “Yılın Tedarik Zinciri CEO’su seçilmiş olmaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Bu ödülün bütün Güneydoğu Asya ekibimize ait olduğuna inanıyorum. Onların işlerine olan bağlılıkları ve her zaman müşterilere karşı ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor olmaları ayrıca her zaman müşterilerimizi ön plana koymaları sayesinde bu ödülü almaya hak kazandığımızı düşünüyorum. 2 yıl üst üste “Yılın En İyi Havayolu Ulaşımı Lojistik Firması” seçilmiş olmak da ekibimizin CEVA’ya olan uzun dönem bağlılığının güçlü bir kanıtı. Başarıya giden bu yolda müşterilerimizden ve iş ortaklarımızdan gelen paha biçilmez desteğe minnettarız.” dedi.

160’ın üzerinde ülkede operasyon gerçekleştiren CEVA, müşterilerine hizmet sağlamadaki yerel tecrübelerinin katkısı sayesinde küresel bir ağı birleştirme özelliğine sahip.

Kaynak: lojiyol.com

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr