Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / TOBB’DAN ALIŞAN LOJİSTİK’E ANLAMLI ÖDÜL

TOBB’DAN ALIŞAN LOJİSTİK’E ANLAMLI ÖDÜL

TOBB’DAN ALIŞAN LOJİSTİK’E ANLAMLI ÖDÜL28.11.2016Uzman kadrosu ile lojistik sektörüne yönelik farklı çözümler üreten Alışan Lojistik; 30 yıldır sunduğu profesyonel hizmetler sebebiyle de ödüllendiriliyor.

Sunduğu hizmetlerle sektörün öncü firmaları arasında yer alan Alışan Lojistik; kurulduğu günden itibaren global pazar ihtiyaçları doğrultusunda yapılanmasını güncel tutarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına uluslararası standartlarda pratik ve yenilikçi çözümlerle sunuyor. 1985 yılından bu yana lojistik sektöründe kusursuz hizmet anlayışıyla adından söz ettiren Alışan Lojsitik; Uluslararası Karadeniz Taşımacılık Forumu 2016’da “Tır Sisteminde 30 Yılını Tamamlayan Firma” ödülünü aldı.

Uluslararası Karadeniz Taşımacılık Forumu 2016’da gerçekleştirilen “Türkiye’de TOBB’un Tır Kefil Kuruluş Rolünün 50. Yılı” isimli TOBB özel oturumunda;  sistemine kabul edilen ve TIR sistemi içerisinde tüm yükümlülükleri layıkıyla gerçekleştiren firmalara ödül verildi. Bu kapsamda ödüle layık görülen Alışan Lojistik; uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden Avrupa standartlarında hizmetler sunduğunu bir kez daha kanıtladı.

Kaynak: lojiport.com