Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / UPS TÜRK ÖĞRENCİYİ ÖDÜLLENDİRDİ

UPS TÜRK ÖĞRENCİYİ ÖDÜLLENDİRDİ

UPS TÜRK ÖĞRENCİYİ ÖDÜLLENDİRDİ05.10.2016PS için küresel vatandaşlık programlarına öncülük eden UPS Vakfı, İstanbul Bağcılar Akşemsettin Anadolu Lisesi’nde 12. sınıf öğrencisi olan Mustafa İpek’i üstün akademik başarıları nedeniyle senelik olarak verilen James E. Casey bursu ile ödüllendirdi. UPS çalışanlarının çocuklarına verilen James E. Casey bursu ile İpek, üniversite hayatının ilk yılına UPS Vakfı’nın desteği ile başlangıç yapıyor.

UPS’in İstanbul operasyonunda yükleme görevlisi olarak çalışan Abdülhakim İpek’in oğlu Mustafa ödülle ilgili heyecanını ifade etti ve “Bu fırsata sahip olduğum için çok heyecanlıyım” dedi. Ardından “Eğitimimin büyük ve global bir şirket olan UPS tarafından desteklenmesi beni gururlandırıyor” diye ekledi. 

UPS Burs programı 1964 yılından bu yana ve dünya çapında 40’tan fazla ülkede UPS çalışanı çocuklarının 4.500’ünden fazlasının eğitimine destek verdi. UPS Türkiye Genel Müdür’ü Ufku Akaltan “Biz burada, UPS’te, çok çalışma ve kararlılığı fark ediyor ve bunu ödüllendiriyoruz” dedi ve ekledi “James E. Casey bursu UPS’in çok çalışmayı ve yetenekli bireyleri takdir etmesinin bir yolu olarak şimdiye dek 196 kişiye ulaştı.”

Kaynak: transmedya.com