Üye Şirketlerden

ARKAS LİNE VE TURKON LİNE GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYORARKAS LİNE VE TURKON LİNE GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYORArkas Line ve Turkon Line daha güçlü ve daha verimli bir hizmet sağlayabilmek amacıyla Türkiye-Mısır-Lübnan servislerini (TLS ve TEL) birleştirmeye karar verdi.

Turkon Line ve Arkas Line konteyner hatları Türkiye-Mısır-Lübnan pazarına daha etkin hizmet vermek amacıyla mevcut servislerini (Arkas-TLS ve Turkon-TEL servisleri) birleştiriyor.

Arkas Line ve Turkon Line daha güçlü ve daha verimli bir hizmet sağlayabilmek amacıyla Türkiye-Mısır-Lübnan servislerini (TLS ve TEL) birleştirmeye karar verdi. Arkas ve Turkon arasında gemi paylaşım anlaşması kapsamında düzenlenen yeni servisin 3 adet 2400-2800 TEU nominal kapasiteli gemi ile haftalık rotasyonda sağlanması öngörüldü.

İki gemi Arkas, bir gemi Turkon tarafından nomine edilen servisin ilk seferi 12 Ağustos 2016 tarihinde Mardaş’tan hareket edecek şekilde planlandı.

Servisin gemi rotasyonu; Mardaş–Marport–Yarimca–Gemlik–İzmir Aliağa–Mersin–Alexandria– Damietta–Port Said East–Port Said West–Beirut–Mersin–Mardaş olarak belirlendi.

Kaynak: ulasimonline.com

Şenlikköy Mahallesi Saçı Sokak, No: 4 / F Florya 34153 Bakırköy İSTANBUL
+90 212 663 62 61
+90 212 663 62 72