Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / GEFCO TÜRKİYE YAMAHA MOTOR İÇİN DEPO ALANINI YENİDEN YAPILANDIRDI

GEFCO TÜRKİYE YAMAHA MOTOR İÇİN DEPO ALANINI YENİDEN YAPILANDIRDI

GEFCO TÜRKİYE YAMAHA MOTOR İÇİN DEPO ALANINI YENİDEN YAPILANDIRDI15.07.2016

GEFCO, Yamaha Motor için Tuzla deposunu yeniden yapılandırıyor. GEFCO, anlaşma kapsamında; mevcut depolama alanını genişletmenin yanı sıra, sadece Yamaha Motor’a hizmet verecek dedike bir ekip tahsis edecek.

Avrupa’da motosiklet sektörünün en iyi servis sağlayıcıları arasında yer alan GEFCO, geniş satış ağı ile tüm Dünya’da ürünlerini meraklılarıyla buluşturan Yamaha Motor için ihtiyaca yönelik hizmet sunmaya hazırlanıyor. 01 Haziran 2016 tarihinden itibaren Yamaha’ya verdiği yedek parça depo hizmetini, alan ve raf yatırımları ile iki katına çıkaran Gefco tüm operasyonu, Yamaha’ya özel geliştirilen bir IT programı ile yapacak.

Dedike ekibi ve özel depolama hizmetiyle Tuzla Logipark’taki Lojistik Merkezi’nde hizmet verecek olan GEFCO Türkiye, kullanılacak IT sistemi sayesinde Yamaha Motor’un tüm ürün giriş ve çıkışlarını otomatik olarak atayabilecek.

GEFCO Türkiye Satış ve Pazarlama direktörü Serkan ÇELİK konuyla ilgili olarak, “2 Tekerlekliler Türkiye’de öncelik verdiğimiz sektörlerin başında geliyor. Bu nedenle Yamaha Motor’la imzaladığımız anlaşmadan büyük heyecan duyuyoruz. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak geliştirilmiş hizmetlere ağırlık verebilmek. Bu proje sayesinde Yamaha Motor ile olan işbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum.” şeklinde konuştu.

İşbirliği kapsamında, GEFCO tarafından Yamaha Motor için verilecek barkodlu toplama ve yerleştirme hizmeti, ürün yerleşim ve çıkışlarını en efektif konuma göre hesaplayabilen, Yamaha’ya özel ileri teknoloji bir IT programı ile yapılacak.

Kaynak: lojiyol.com

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr