Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / DHL FREIGHTİN 4. ŞUBESİ BURSAYA AÇILDI

DHL FREIGHTİN 4. ŞUBESİ BURSAYA AÇILDI

DHL FREIGHTİN 4. ŞUBESİ BURSAYA AÇILDI12.07.2016DHL Freight Türkiye, dördüncü şubesini Bursa’da açtı. Güney Marmara’daki müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda, tek elden, özel lojistik çözümler geliştirmeyi hedefleyen DHL Freight, bölge ticaretine destek verecek.

DHL’in Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da kara taşımacılığı organizatörlüğünü yürüten DHL Freight Türkiye, Bursa bölgesinde de hizmet vermeye başladı. Uluslararası kara taşımacılığının lider markalarından DHL Freight İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Türkiye’deki dördüncü şubesini Bursa’da açtı. Yeni açılan Bursa şubesinin yönetimine ise, 20 yıllık sektör tecrübesiyle, Türkiye’de lojistik dünyasının yakından tanıdığı bir isim, Tülay Gül getirildi.

Çok uluslu bir altyapıya sahip olan, tüm sektörlerin ihtiyaçlarını çok iyi bilen DHL Freight, müşterilerine maliyet ve zaman avantajı yaratarak bölgedeki ticarete destek olmayı hedefliyor. DHL Freight Güneydoğu Avrupa Bölge Direktörü Selçuk Boztepe, “Güney Marmara, Türkiye’nin üretim üssü. Amacımız, ekonomi için büyük bir katma değer yaratan Bursa bölgesinin ihtiyaçlarına odaklanarak bu doğrultuda hizmet vermek” dedi.

 “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını net olarak belirleyerek onlara özel hizmet sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kısa sürede, en optimal çözümleri yaratıyoruz. Hedefimiz, A’dan Z’ye tüm lojistik ihtiyaçlarını tek elden karşılayarak müşterilerimizin maliyet ve zaman yönetimini üstlenmek” diyen Boztepe sözlerini şöyle sürdürdü: “DHL Freight Türkiye’nin coğrafi olarak, yurtiçindeki sürdürülebilir büyümesi ve yatırımları devam edecek. İstanbul, Ankara ve İzmir şubelerimize ek olarak, Bursa’daki yeni şubemiz, Manisa’daki depomuz ve yaz dönemi itibariyle Düzce’deki domestik dağıtım şubemizle hizmetlerimiz farklı lokasyonlardaki genişlememiz ile devam edecek.”

İRAN’A DİREKT, PARSİYEL VE KOMPLE TAŞIMACILIK HİZMETİ

İran’a yönelik ambargonun kalkmasıyla, dünyanın gözünün bu ülkeye çevrildiğini, İran ile ticari ilişkilerin artacağını hatırlatan DHL Freight Güneydoğu Avrupa Bölge Direktörü Boztepe şöyle konuştu: “İstikrarlı büyüme hedeflerimiz doğrultusunda, kara taşımacılığı ile bu yıl itibarı ile İran ve İskandinav ülkelerine direkt, parsiyel ve komple araç hizmeti sunmaya başladık. Uluslararası taşımacılık pazarında güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet ağımızı her geçen gün genişletiyoruz.”

2004 yılında girdiği Türkiye pazarındaki istikrarlı ilerlemesini sürdüren DHL Freight, son beş yılda her sene ortalama yüzde 20’den fazla oranda büyüme kaydetti. Müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla, eğitime, insana ve teknolojiye yatırım yaparak yenilikçi çözümleriyle fark yaratan DHL Freight, 2016 yılında da pazar payını artırmayı ve istikrarlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

Kaynak: lojiport.com

 

   

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr