Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / CEVA, ÇALIŞANLARINA YATIRIMA DEVAM EDİYOR

CEVA, ÇALIŞANLARINA YATIRIMA DEVAM EDİYOR

CEVA, ÇALIŞANLARINA YATIRIMA DEVAM EDİYOR29.06.2016CEVA Lojistik ile Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden Koç Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği Liderlik Gelişim Programı 2. dönem mezunlarını verdi.

Dünyanın önde gelen tedarik zinciri yönetim şirketi CEVA Lojistik ile Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden Koç Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği Liderlik Gelişim Programı 2. dönem mezunlarını verdi.

Otomotiv, lastik, elektronik, teknoloji, endüstriyel mamuller, hızlı tüketim ürünleri, basın yayın gibi birçok farklı pazar ve sektöre hizmet sunan CEVA Lojistik’in kendi bünyesinde bulunan profesyonelleri geleceğin liderleri olarak yetiştirme hedefi doğrultusunda Koç Üniversitesi ile işbirliği yaparak düzenlemiş olduğu Liderlik Gelişim Programında,  geleceğin liderleri olmaya aday 20 kişi, Koç Üniversitesi’nde düzenlenen mezuniyet töreninde projelerini sunarak  sertifikalarını aldılar.

Sertifika töreninde konuşma yapan CEVA Lojistik Balkanlar, Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya İcra Kurulu Başkanı Fuat Adoran, insana yapılacak yatırımın büyüme ve sürdürülebilirlik için en önemli koşul olduğunu belirterek,  bu programdan mezun olan bugünün genç yöneticilerininCEVA’nın geleceğinde kilit roller üstlenerek sektörde en üst sırada olma hedefimize büyük katkı sağlayacaklarına inandığını belirtti. Kendisinin de Koç Üniversitesi’nde MBA eğitimi yaptığını ve çalışırken yapılan bu eğitimin üniversite dönemine göre çok daha fazla şey öğrettiğini söyledi.

CEVA Balkanlar, Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Nihan Usanmaz, 4.000 kişilik bir aile olan CEVA Türkiye’de özellikle gelecek vaat eden yetenekleri belirlediklerini, dünya çapında lojistik sektörü yöneticisi ve geleceğin liderleri olarak yetiştirmek üzere yoğun eğitimler verdiklerini belirtti.

Koç Üniversitesi Üst Düzey Eğitim Programları Yöneticisi Emrah Basalak da ilk dönem olduğu gibi, ikinci eğitim döneminin de çok başarılı geçtiğini söyledi.

CEVA Lojistik İnsan Kaynakları’nın geleceğin liderlerini yetiştirmek için Koç Üniversitesi ile başlattığı ve 5 yılda 100 kişinin eğitim almasını öngören  eğitim programı 4 modülden oluşuyor. Hedef & Yön Birliği Sağlama, Tanıma & Takdir Etme, Gelişim Odaklılık, Değişim Yönetimi ve Stratejik Bakış Açısı yetkinliklerinin gelişimini baz alan eğitimler verilirken, proje sunumları ile Liderlik Gelişim Programı sona eriyor. 

Kaynak: lojiport.com

   

 

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr