Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ARKAS LOJİSTİK’TEN İFTAR YEMEĞİ

ARKAS LOJİSTİK’TEN İFTAR YEMEĞİ

ARKAS LOJİSTİK’TEN İFTAR YEMEĞİ28.06.2016Türkiye’nin öncü holdinglerinden Arkas Holding çatısı altında faaliyet gösteren Arkas Lojistik A.Ş’ye bağlı Ulaştırma Hizmetleri Mersin Şubesi tarafından iftar yemeği verildi.

Özel bir restoranda yapılan iftar yemeğine Ulaştırma Hizmetleri Türkiye Müdürü Mehmet Melik Soysal, Pazarlama ve Satış Türkiye Müdürü Burçin Bilgin, Arkas Lojistik Ulaştırma Hizmetleri Güney Bölge Müdürü Yahya Ersoy, Arkas Denizcilik Mersin Şube Müdürü İzzet Sarıbıyık, Arkas Lojistik Yurtiçi Demiryolu Taşımaları Müdürü Hamit Gökmen, Forwarding Hizmetleri Bölge Pazarlama Koordinatörü Gökhan Günay, Arkas Lojistik Depo Hizmetleri Müdürü Onur Ömürtaş ile Insan Kaynakları, Operasyon ve Pazarlama departmanı çalışanları ve şoförleri katıldı.

11 ayın sultanı Ramazan ayında bu manevi buluşmayı sağlayan Arkas Lojistik A.Ş’ye teşekkür ederek bir konuşma yapan Arkas Lojistik Ulaştırma Hizmetleri Güney Bölge Müdürü Yahya Ersoy, birimler arasındaki iletişimin artmasına katkıda bulunan bu tür organizasyonlarla aramızdaki birlik ve beraberlik daha da artıyor. İftar yemeğine katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Mübarek Ramazan ayının sizlere, memleketimize, ülkemize ve tüm dünyaya barış, huzur, sevgi ve kardeşlikler getirmesini temenni ediyorum. Allah yaptığımız ibadetleri kabul etsin”, diye konuştu.

Kaynak: lojiport.com

 

 

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr