Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / EKOL LOJİSTİK, BU KEZ AVRUPANIN EN BEĞENİLENİ SEÇİLDİ

EKOL LOJİSTİK, BU KEZ AVRUPANIN EN BEĞENİLENİ SEÇİLDİ

EKOL LOJİSTİK, BU KEZ AVRUPANIN EN BEĞENİLENİ SEÇİLDİ27.10.2015
Ekol Lojistik, Eye For Transport tarafından düzenlenen 3PL ödüllerinde Ekol, “Otomotiv” ve “Tüketici Ürünleri Tedarik Zincirleri” kategorilerinde “En İyi Lojistik Şirketi” olarak Avrupa’dan iki büyük ödül aldı.

Türkiye’nin en beğenilen lojistik şirketi ünvanına sahip olan Ekol, şimdi de Avrupa’nın en iyi lojistik şirketi oldu. Eye For Transport tarafından düzenlenen 3PL ödüllerinde Ekol, “Otomotiv” ve “Tüketici Ürünleri Tedarik Zincirleri” kategorilerinde “En İyi Lojistik Şirketi” olarak Avrupa’dan iki büyük ödül aldı. Ödül töreni 15 Ekim 2015 tarihinde 13. Üçüncü Parti Lojistiği (3PL) zirvesinde Hollanda’da gerçekleştirildi.

Avrupa ağını büyük bir hızla genişleten Ekol; Almanya, Fransa, İtalya, Ukrayna, Romanya, Bosna, İspanya, Macaristan, Yunanistan ve Polonya olmak üzere 10 ülkede kendi şirketleriyle hizmet veriyor. Geçtiğimiz yıllarda bulunduğu ülke sayısını hızla artıran Ekol, yeni girilen bu pazarlarda büyüme hedefi ile depo ve filo yatırımları yapmaya devam ediyor.

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul konuyla ilgili şunları söyledi:

“Avrupa’da bu ödülleri almış olmaktan gurur duyuyor, sonucu hizmet alan kişilerin oylarının belirlemesini ise ayrıca önemsiyoruz.  Hizmetlerimizden memnun ve bizim için olumlu oy kullanmış müşterilere sahip olmak onur verici, hepsine teşekkür ediyoruz. Bu ödülleri almamız Avrupa’da ağımızı genişletmeye yönelik stratejimizin de ne kadar yerinde olduğunun bir kanıtı. Hedefimiz Türkiye’de olduğu gibi Avrupa’da da bu başarımızı sürdürelebilir kılmak ve uzun yıllar “En İyi” olarak kalmak.“

Uluslararası arenada en yeni teknoloji ile donatılmış dağıtım merkezleri, genç ve çevreci araç filosu ile otomotiv, tekstil, kimya, e-ticaret, FMCG ve sağlık sektörlerinde büyümeye devam eden Ekol’ün aldığı ödüller, şirketin bu sektörlere hizmet sağlama konusundaki bilgi birikiminin altını çiziyor.

Kaynak: Lojiport
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr