Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / PEGASUS VE BAHÇEŞEHİR İŞBİRLİĞİYLE LOJİSTİK KONFERANSI

PEGASUS VE BAHÇEŞEHİR İŞBİRLİĞİYLE LOJİSTİK KONFERANSI

PEGASUS VE BAHÇEŞEHİR İŞBİRLİĞİYLE LOJİSTİK KONFERANSI29.09.2015
Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörlüğü ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı, 8 Ekim 2015 Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörlüğü ve Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi işbirliği ile düzenlenen Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı, 8 Ekim 2015 Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleşiyor. Konferans, özellikle sektörde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için eğitimin ve deneyimin bir araya geleceği bir ortam sağlayacak.

Taşımacılık ve lojistik sektörünü buluşturacak “Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Konferansı”na Pegasus Hava Yolları Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Serhan Ulga ve Operasyon Kontrol Merkezi (OCC ) Müdürü Ümit Kula katılacak. Pegasus Hava Yolları Kargo Direktörü Aydın Alpa ile Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Necip Çakır’ın ev sahipliğinde ve 8 Ekim 2015 Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilecek konferans aracılığıyla lojistik sektörünün kara, hava ve deniz gibi farklı alanlarının önde gelen yerli ve yabancı yöneticileri bir araya gelecek.

Pegasus Hava Yolları’na bağlı, 37 ülkede 92 havalimanına taşımacılık yapan Pegasus Kargo Direktörlüğü ve Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen konferans sayesinde öğrenciler, aldıkları akademik eğitimi gerçek mesleki tecrübelerle harmanlama fırsatı yakalayacak.

Konferansta yer alacak konuşmacılar ise şöyle;

Pegasus Havayolları Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Serhan Ulga, Pegasus Havayolları Kargo Direktörü Aydın Alpa, Pegasus Havayolları Operasyon Kontrol Merkezi (OCC) Müdürü Ümit Kula, Reibel Taşımacılık ve Ticaret A.Ş Genel Müdürü Arif Badur, Etihad Cargo Genel Müdür Yardımcısı David Hugh Kerr, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Lojistik Hizmetleri Grup Başkanı Diane Arcas Aktas, Dusseldorf Havalimanı Kargo Genel Müdürü Gerton Hulsman, ABDA Cargo Services Ortadoğu, Avrupa, Afrika Bölge Müdürü Nilan Gunatilaka, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Kargo Operasyon ve Pazarlama Müdürü Harun Ay, Lufthansa Cargo AG Türkiye Genel Müdürü Hasan Hatipoğlu, UPS SPRL Avrupa Bölgesi Genel Müdürü-Freight Forwarding Jens Poggensee, Aviation Services Holding EOOD CEO Michail Dantchev, Ekol Lojistik Genel Müdür-Taşımacılık Murat Bog, Bahçeşehir Üniversitesi Dekan-İktisadi,İdarive Sosyal Bilimler Fakültesi Necip Çakır, Damco CEO-Doğu Akdeniz Bölgesi Okyay Öztuğran, Uluslararası Nakliyeciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı O.Çetin Nuhoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi Dekan Yardımcısı-İktisadi,İdarive Sosyal Bilimler Fakültesi Yavuz Günalay.

Kaynak: Lojiport
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr