Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ALIŞAN LOJİSTİK YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

ALIŞAN LOJİSTİK YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

ALIŞAN LOJİSTİK YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR09.09.2015
Alışan Lojistik, yurtiçi nakliye alanında hizmet kapsamına bir yenisini daha ekledi. Bu doğrultuda Alışan Lojistik; Trakya, Gebze, İzmir, Ayvalık, Orhangazi, Mersin ve Adana’dan sonra Konya’da hayata geçirdiği yurtiçi nakliye bölgesel yapılanma projesi ile gücüne güç katıyor.

Kalite yönetim sistemlerini tam bir şekilde uygulayarak sağladığı dağıtım operasyonları ile müşterilerinin ürünlerinin eksiksiz ve sağlam olarak doğru zamanda, doğru adreste olmasını amaçlayan Alışan Lojistik; Temmuz 2015 tarihi itibariyle yurtiçi nakliye alanındaki dağıtım hizmetlerine Konya’da açtığı yeni operasyon merkezini de ekledi.

Bu doğrultuda Marmara, Trakya, Ege Bölgesi ve Çukurova Bölgesi’nden sonra Konya ve Karaman illerini kapsayan yeni yatırımı ile tüm İç Anadolu Bölgesi’de olmayı hedefleyen Alışan Lojistik; Konya çıkışlı komple ya da parsiyel tüm yüklerin nakliye süreçlerini istenilen lokasyona en güvenli, en uygun koşullarda ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sağlamayı planlıyor.

Tüm lojistik hizmetleri hızlı ve güvenilir şekilde sunmaya devam eden Alışan Lojistik, Yurtiçi Nakliye biriminde çok sayıda özmal ve kiralık sözleşmeli araç filosu ile müşterilerinin fabrika ve depolarından Türkiye’nin her bölgesine FTL, LTL ve proje bazlı dağıtım hizmeti sunuyor.

Kaynak: Trans Medya
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr