Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / EKOL’ÜN İTALYA YOLCULUĞU ATAKLAR İLE SÜRÜYOR

EKOL’ÜN İTALYA YOLCULUĞU ATAKLAR İLE SÜRÜYOR

EKOL’ÜN İTALYA YOLCULUĞU ATAKLAR İLE SÜRÜYOR18.08.2015
İtalya-Türkiye arasındaki lojistik operasyonlarda sektörün en güçlü ve deneyimli firmalarından Ataklar’ın, Atak’s Milano ofisi ile gerçekleştirilen bu işbirliği çerçevesinde Ekol, İtalya hattında daha da güçlenecek.

Yurtdışı yatırımlarına son sürat devam eden Ekol Lojistik, sektörün köklü firmalarından Ataklar Uluslararası Nakliyat ile geçtiğimiz günlerde bir işbirliği gerçekleştirdi. İtalya-Türkiye arasındaki lojistik operasyonlarda sektörün en güçlü ve deneyimli firmalarından Ataklar’ın, Atak’s Milano ofisi ile gerçekleştirilen bu işbirliği çerçevesinde Ekol, İtalya hattında daha da güçlenecek.              

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul konuya ilişkin şunları söyledi;

“ Ekol Lojistik olarak dış ticarette dördüncü büyük partnerimiz olan İtalya’da, sektörün öncü firmalarından Ataklar ile işbirliğimizin, gücümüze güç katacağına inanıyoruz. Ataklar ile gerçekleşen birliktelik ile İtalya’da hattında daha hızlı ve daha kaliteli hizmet sunacağız. Bununla birlikte İtalya’da dört olan lokasyon sayımız beşe, çalışan sayımız ise 30’a yükseldi. Global bir lojistik firması olma hedefimizde bu gelişme bizi heyecanlandırıyor.”

Ataklar Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Atak gerçekleşen işbirliği ile ilgili şunları söyledi;

“ Ataklar Uluslararası Nakliyat olarak en önemli değerlerimizden olan İtalya’yı, lojistik sektöründe dünya markası olma yolunda dev adımlar atan Ekol Lojistik firmasına emanet etmekten dolayı son derece mutluyuz. Verdiğimiz bu emaneti çok daha güçlü ve değerli duruma getirecek bilgi, teknoloji ve en önemlisi arzularının olduğunu biliyoruz. Sahip oldukları bu önderlik bayrağını daha da yukarılara taşımalarını temenni ederiz. “

Kaynak: Ulaşım Online
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr