Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / CEVA ÇALIŞMALARINI BİR TÜRK’E EMANET ETTİ

CEVA ÇALIŞMALARINI BİR TÜRK’E EMANET ETTİ

CEVA ÇALIŞMALARINI BİR TÜRK’E EMANET ETTİ26.05.2015
CEVA Global, Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika’da İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Turhan Özen’i Sağlık Sektöründen Sorumlu Kıdemli Genel Başkan Yardımcısı olarak atadı.

Turhan Özen, IVECO’da lojistik kariyerine 1991 yılında başlamış ve CEVA’ya 2000 yılında katıldı. Turhan Özen, şirkette kıdemli pozisyonlarda giderek artan sorumluluklar üstlenmiş, çalıştığı sektörlerde hep kuvvetli tedarik zinciri ve operasyonel çözümler geliştirmiş, piyasalarda hızlı büyüme sağladı. Galatasaray Lisesi’nden mezun olan Özen, Boğaziçi Üniversitesi'nden İşletme Lisans diplomasına ve Koç Üniversitesi'nden Executive MBA diplomasına sahip. Özen, CEVA’nın Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika’da İş Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta idi.
 
CEVA Global Baş Ticari Yöneticisi Hakan Bicil; “Sağlık sektörü CEVA Global için en önemli sektörlerden biri haline gelmişti. Yılda 300 milyon doların üstünde ciro yaptığımız bu sektöre yine bir Türk’ün; Turhan Özen’in öncülük edecek olmasından çok mutluyum. CEVA, sağlık sektörünün ilaç, tıbbi cihazlar, tıbbi techizat ve diyagnostik, tıbbi atıklar, aşı ve biotech gibi belli başlı alt sektörlerde iş yapmaktadır.  Turhan Özen’in uçtan uca lojistik çözümler üretmesindeki uzmanlığı ve müşterilerimiz için değer yaratmaya bağlılığı, bu sektördeki varlığımızı, hem coğrafi hem de ilave alt sektörler kazanmak anlamında, güçlendirilmesinde çok yararlı olacaktır” dedi.

Kaynak: Ulaşım Online
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr